32 Ay Sonra Cenazesi Toprağa Verildi

Fethiye’de 2018 yılının Kasım ayında esrarengiz bir şekilde kaybolan ve 15 ay sonra Dalaman’ın Kavacık mahallesinde bir çoban tarafından ormanlık alanda cesedi bulunan ve 17 aydır da Muğla Adli Tıp’ta otopsi için bekleyen Burhan Aykurt’un cenazesi Karagedik Mahalle Mezarlığında defnedildi.

2018 yılının Kasım ayında Karagedik Mahallesindeki evlerinden “İzmir’e Gidiyorum” diyerek çıkan bir daha kendisinden haber alınamayan 35 yaşındaki Burhan Aykurt, kaybolduktan 15 ay sonra Dalaman’ın Kavacık mahallesinde bir çoban tarafından ormanlık alanda cesedi bulunmuştu.

Ormanlık alanda bulunan cesedin üzerinden Burhan Aykurt’a ait kimlik bulunurken ceset Ortaca Cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı inceleme ve araştırmanın ardından otopsi için Muğla Adli Tıp’a gönderilmişti. 17 aydan bu yana otopsi için Muğla Adli Tıp’ta bekleyen Aykurt’un cenazesi ailesine teslim edilerek Karagedik Mahallesi Mezarlığında toprağa verildi.

Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilen Burhan Aykurt’un ölüm nedeninin cinayet mi yoksa yüksekten düşerek mi öldüğü önümüzdeki günlerde  belirlenebilecek.

Okudunuz mu?

Başkan Otgöz’den 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

  Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir