80 GÜNLÜK YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ

Fethiye’de Şubat Ayında Ambulans ile yol kenarında park halindeki kamyonlara çarpan ve ağır yaralanan Osman Aydemir, 80 günlük yaşam mücadelesine yenik düştü. Aydemir’in ölüm haberini alan yakınları sinir krizi geçirdi.

Kaza 28 Şubat tarihinde gece saatlerinde Fethiye-Antalya karayolu Karaçulha Mahallesinde meydana gelmişti. Osman Aydemir idaresindeki Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesine ait Ambulans, Antalya’da bir hastaneye hasta bırakarak geri dönüş güzergahında sebebi belli, olmayan nedenden dolayı yoldan çıkarak, yol kenarında park halindeki kamyonlara çarpmıştı. Çarpmanın etkisi ile Ambulansta bulunan sağlık görevlileri Büşra K.  ve Büşra D.  ile birlikte sürücü Osman Aydemir ağır yaralanmışlardı.

Fethiye’deki özel hastanelerde tedavi altına alınan yaralılardan ambulans şoförü Osman Aydemir’in durumu ciddiyetini koruyunca Antalya Araştırma Üniversitesi Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştı. Osman Aydemir’in bu sabah 80 günlük yaşam mücadelesine yenik düştüğü ve hayatını kaybettiği öğrenildi.  Aydemir’in ölüm haberi sevenlerini ve Fethiye halkını yasa boğarken, cenazesinin bugün öğle namazının ardından Eldirek Mezarlığına defnedileceği öğrenildi. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

Okudunuz mu?

CHP’li Demir, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu, Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir