AK Gençler Sağlık Çalışanlarına İftarlık Dağıttı

Fethiye AK Parti Gençlik Kolları üyeleri, koronavirüs salgınına karşı verdikleri mücadele nedeniyle teşekkür etmek istedikleri sağlık çalışanlarına iftar yemeği dağıttılar.

Ramazan Ayının başlangıcından bu yana “İftara 5 Kala” isimli proje kapsamında ilçenin farklı noktalarında iftar öncesi yollarda seyir halindeki şoför ve yolculara iftarlık dağıtan AK Parti Fethiye Gençlik Kolları üyeleri bu kez de, koronavirüs salgınına karşı verdikleri mücadele nedeniyle teşekkür etmek istedikleri sağlık çalışanlarına  iftar yemeği dağıttılar.

AK Parti Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil önderliğinde gerçekleşen program kapsamında AK Gençler Fethiye Devlet Hastanesinde çalışan nöbetçi sağlık personeline  iftar öncesi yemek dağıttılar. Gerçekleşen etkinlik hakkında gazetemize kısa değerlendirmede bulunan AK Parti Fethiye Gençlik Kolları  Başkanı Sinan Cengil,, gençlik kollarının bu çalışmayı eş zamanlı olarak kenttin değişik noktalarında  yaptığını söyledi.

Ramazan Ayının başlangıcından bu yana ilçenin farklı noktalarında “İftara 6 Kala” projesini sürdürdüklerini ifade eden Cengil, “Geçen yılın Mart ayından bu yana canlarını siper ederek pandemi sürecini en iyi şekilde atlatmaya çalışan sağlık çakışanlarımıza teşekkür etmek amacıyla Fethiye Devlet Hastanesinde görev yapan sağlıkçılarımıza iftar öncesi yemek ikramında bulunduk. Aslında onlar çok şeyi hak ediyor. Zamanı geliyor, günlerce çoluk çocuklarını göremiyorlar. Bizde bu ikramı gerçekleştirirken, kesinlikle pandemi kurallarına riayet ediyoruz. İnşallah temennimiz Covid-19 denen bu  salgından bir an önce kurtulur, ve eski günlerimize tekrar döneriz” dedi.

Okudunuz mu?

Fethiye Tahini’nde markalaşma adımları üreticileri sevindirdi

    Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (FTSO) girişimleriyle Fethiye Tahini’nin, Türk Patent ve Marka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir