Fethiye Tv

resim yükleresim yükleresim yükle

AK Parti 1’inci Yıl Dönümünü Kutladı

AK Parti 1’inci Yıl Dönümünü Kutladı
247 views
21 Eylül 2021 - 15:29

 

AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı göreve gelişinin 1. Yıl dönümü nedeniyle yemekli bir değerlendirme toplantısı düzenleyerek, 1. yıl pastası kesti. AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “1 yılı doldurmuş olmanın sevinci ve gururu ile buradayız. İnşallah Fethiye’miz için çok güzel projeler ve hizmetlerle yakın zamanda adımızdan sıkça söz ettireceğiz” dedi.

Toplantıya tüm Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanıyla, Fethiye’de görev yapan basın mensupları katıldı. AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, bu 1 yıllık süreçte teşkilat olarak yaptıkları çalışmaları anlatıp, gelecekte yapacak oldukları çalışmalardan da bilgiler verdi. Birlikte yürüdüğü yol arkadaşlarına teşekkür eden Başkan Öztürk, 1. Yıl dönümü pastasıyla ve teşekkür konuşmasıyla kapanış yaptı. Yaptıkları çalışmaları tek tek anlatan AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Bundan tam 1 yıl önce kongremizi yapmıştık. Bu yönetimde ki arkadaşlarımız ile beraber göreve başlamıştık. 1 yılı doldurmuş olmanın sevinci ve gururu ile buradayız. Sizleri de aramızda görmekten dolayı çok mutluyuz” diye konuştu.

“Yönetimimizdeki Tüm Arkadaşlarımızın Sorumlu Olduğu Görevleri Var”

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Bildiğiniz gibi 2020 yılı Nisan ayında atanmamız gerçekleşti. Bekir başkanımın pandemi sebebiyle sıkıntı yaşamasından dolayı atama oldu ve ben göreve geldim. Yaklaşık 5 ay sonra da kongremizi yaptık. Kongre öncesinde geniş bir listemiz vardı ve çok kişiyle, eşrafla, siyasetçilerle, duayenlerle, vatandaşlarımızla, sizlerle partilerimizle görüştük. Neticesin de elimize büyük bir liste çıktı. Listenin içinden de bu değerli arkadaşlarım 30 tane yönetim kurulu üyesi 15 tane de yedek yönetim kurulu üyesi belirlenmiş oldu ve bu şekilde kongremize gittik. Hayırlısıyla kongremizi o zaman tamamladık. Tabi ki burada bizim atanmamız Sayın Cumhurbaşkanımızın oluru ile genel merkezimin teşkilat başkanımızın Erkan Kandemir’in ataması ile gerçekleşti. Bu aşamaya gelmemizde İl Başkanımız Sayın Kadem Mete’nin ve vekillerimiz büyük destekleri oldu. Bölge koordinatörümüzle beraber çalıştık ve kongre sürecini atlattıktan ve yönetim kurulunu oluşturduktan sonra yürütme kurulumuzu oluşturduk. 10 tane başkan yardımcımız var ve onlarında yardımcılarını seçmiş olduk. Biz yönetimimiz de kimseyi boşta bırakmadık. Her başkan yardımcısının 2’şer tanede yardımcıları var. Bugün tabi burada buluşurken yetişemeyen arkadaşlarım oldu, birkaç arkadaşımız eksik onun dışında buradayız. Tekrardan geldiğiniz için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“Kısa Sürede Başarılı Çalışmalara İmza Attık”

Başkan Turgay Öztürk, “Tabi bizim kongrelerimizden sonra her zaman bir göreve geldiği zaman tarihler vardır. İlk 100 gün sonraki 1 yıl, sonraki 550 gün. Rahmetli Demirel çok kullanırdı “200 günde şunu yaparız, 550 günde şunu yaparız” diye bize de tabi kısmet oldu. Tabi benim tekliflerimi kabul ettikleri için, benimle yol yürümeyi kabul ettikleri için benimle şuana kadar yola devam ettikleri için bütün üye arkadaşlarıma sizin huzurunuzda teşekkür etmek istiyorum. Bizim yürütmemizi ve yönetim kurulunda ki üyelerimizle beraber mahallerimize bazı teşkilatlarımızla çalışmalar yaptık. Bazı arkadaşlarımız nöbeti başka arkadaşlara devrettiler. Sandık kurulları, mahalle kurulları, mahalle yönetimleri oluşturuldu. Biz her açıdan hazırız. Tabi bu aşamada az önce de dediğim gibi 100 gün, 365 gün, 550 gün yönetime geldiğimizde ilk hedefimiz 100 gün içinde yeni bir hizmet binasına taşınmaktı. İlk 100 günde bunu başardık bunu başarırken bütün yönetim kurulu üyeleri ve Fethiye’de ki gönüllü dostlarımızın iş dünyasının çok büyük destekleri oldu. Tekrardan hepinize bu konuda teşekkür etmek isterim. Bütün Fethiyelilere ayrıca teşekkür etmek isterim. Pandemi şartlarında da hiç durmak bilmedik. Bazen hep birlikte, bazen gruplar halinde bazen de teşkilatlar kendi çalışmalarını yaptılar. Zaman-zaman basın ve tanıtımdan sorumlu başkan yardımcımız kendi grubuyla geçenlerde basında ki arkadaşlarımız ile bir araya geldi. Bazen teşkilatımız başka çalışmalar yaptı. Mahalleyle ilgili çalışmalar yaptı. Bende bir oldukça hem toplantılara katılmaya çalıştım, hem Muğla’da ki toplantılara hem ilçede ki toplantılara katılmaya çalıştık” ifadelerini kullandı.

Başkan Öztürk, “Geçtiğimiz şu 1 yıl içerisinde pandeminin şartlarını hepimiz yaşadık, gördük. Sıkıntılı günler oldu ama biz hiç durmak bilmedik ve bu arada vatandaşlarımız dertlerini Ankara’ya, Muğla’ya, vekillerimize, il başkanımıza sürekli aktarma durumunda olduk. Toplantılarımızda gündeme getirdiğimiz sorunları çözme noktasında yine bir gelişme oldu. Vekillerimiz zaman zaman geldiler. Muhtarlarımızla toplantı yaptık. Her 2 vekilimizde muhtarlarla ayrı ayrı toplantı yaptı. Teşkilatımızda karar verdiğimiz öncelik sırasında belirlediğimiz kişilerden dediğim gibi önce teşkilatımızı güzel, Fethiye’ye yakışır, bize yakışır bir hale getirmekti. Ciddi bir harcama yaptık, güzel bir bina oluşturduk ve “artık biz hazırız” dedik.” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
KÖŞE YAZARLARI
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. fethiyetv