Fethiye Tv

Ak Parti Fethiye İlçe Başkan Aday Adayları Tanıtıldı

Ak Parti Fethiye İlçe Başkan Aday Adayları Tanıtıldı
5 views
05 Mart 2020 - 20:42

 

AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı, Nisan ayında yapılması planlanan kongre öncesi Başkan Aday Adayları tanıtı. İlçe teşkilatında Cumartesi günü aday adaylarına yönelik temayül düzenleyecek.

Ana kademe, kadın ve gençlik kolları yönetimi, belediye meclis üyeleri, geçmiş dönem ilçe başkanları ile mahalle başkanlarının bu temayülde görüş bildirecekleri kaydedildi. İlçe Başkan aday adaylarından Keramettin Yılmaz, Turgay Öztürk, Süleyman Baydar, Rifat Baltacı ve Harun Balcı etkinlikte yer alırken; aday adayları Adem Camuz ve Bilgi Uysal’ın mazeretlerinden dolayı toplantıya katılamadıkları öğrenildi.

 

Aday adaylarından Süleyman Baydar “Fethiye’de birlik ve beraberlik sağlamak için aday oldum. Şuncu, buncu diye söylemler var. Bunların önüne geçeceğiz. Ak Parti’yi daha iyi yerlere getireceğiz” dedi.

Aday adaylarından Rıfat Baltacı “1988 yılından bu yana Fethiye benim için vazgeçilmez bir yaşam alanımız olmuştur. Çevremden gelen talepler üzerine Ak Parti’den aday olmayı tercih ettim. Partimde bundan önce neleri doğru neleri eksik yaptığım konusunda büyük bir tecrübem oluşmuştur. Fethiye’mize bu bilgi birikimimle daha iyi hizmet getirmek istiyorum. Çalışmalarımız ekonomik anlamda daha fazla olacaktır” açıklaması yaptı.

Aday adaylarından Harun Balcı  2002 yılından bugüne partimize üyeyim. Partimizde İlçe Başkan Vekilliği İlçe Başkan Yardımcılığı, Tanıtım Medya, Siyaset akademisi koordinatörlüğü başkanlığında bulundum. 15 Temmuz’da meydanlara indik. 25 gün demokrasi nöbetlerine katıldım. Fethiye Ak Parti İlçe Başkan Adayı olduğumu paylaşıyorum. Bu partinin bir neferi olmasından onur ve gurur duyuyorum. Fethiye çok büyük bir coğrafyaya sahip. İlçe Başkanlığımız döneminde çok büyük hizmetlere imza atacağıma inanıyorum” dedi.

Aday Adaylarından Keramettin Yılmaz “Hedefte Fethiye Belediye Başkanlığını kazanmaktır. Gençlerimizin enerjisi, kadınlarımızın çalışkanlığı ve bizlerin tecrübesi ile bunu başarabiliriz. Gerçekten Fethiye’ye borcumuz var. Bugün Ak Parti iktidardır. Bizde Fethiye ile iktidarın arasında köprü olacağız. İlçe Başkanlığımda teşkilatımızın kapısı herkese açık olacaktır. Sadece Ak Parti’li arkadaşlarımıza değil, tüm Fethiye’ye açılacaktır. Fethiye’nin sorunları çok büyüktür. Hem büyükşehir belediyesi hemde Fethiye Belediyesi kendi yağımızla kavrulalım diyorlar. Ama Fethiye’nin sorunları büyüktür. Biz iktidar olacak bu sorunları çözmeliyiz” ifadesini kullandı

Aday adaylarından Turgay Öztürk “17 yıldır partime hizmet ediyorum. Görev bize verilirse Ankara’nın buradaki sesi olacağız. Tüm sorunlar için asker ve savaşçısı olacağım” dedi.

“Genel merkezin adayını destekleyeceğiz”

Ak Parti Fethiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Çiftçi’de bir açıklama yaparak Tüm ilçe başkan aday adaylarına başarılar diledi. Çiftçi “Cumartesi günü yapılacak bir temayül var. Önemli olan bundan sonra neler yapacağız bunu bilmemiz. Fethiye’de Ak Parti’yi nasıl bir teşkilat olarak temsil edeceğimizi hep beraber yeni dönemde de karar vereceğiz. Ankara’daki istişarelerde Fethiye’ye neler kazandırabileceğiz bunu mücadelesini iyi bir teşkilat ile vermemiz gerekir. Son üç yıllık dönemde 2 ayrı ilçe başkanı ile çalıştık. İki ayrı ciddi seçimler atlattık. Kadın kolları ile iyi mücadele verdik. Bu süreçten sonra ateşten gömleği giyecek ilçe başkanımız söylemde değil icraatta toparlayıcı, Ak Parti’ye gönül vermiş, davasına sahip çıkacak , şahsi menfaatlerini gütmeyecek, temsil kabiliyeti yüksek olacak, ciddi anlamda hizmetleri Fethiye’ye taşıyacak, il yönetimi, milletvekilleriyle beraber mücadele verecek bir ilçe başkanı gelmesini istiyoruz. Genel merkezin gösterdiği adayın yanında olacağız. Bunun dışında bir adayın yanında olmamız söz konusu bile olamaz” de

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
KÖŞE YAZARLARI
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. fethiyetv