Fethiye Tv

resim yükleresim yükleresim yükle

AK Parti İl Başkanı Mete ”Belediyenin Niyeti Varsa Destek Olmaya Hazırız”

AK Parti İl Başkanı Mete ”Belediyenin Niyeti Varsa Destek Olmaya Hazırız”
2 views
03 Temmuz 2021 - 0:04

 

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete incelemelerde bulunmak üzere geldiği Fethiye’de ilçe teşkilatını ziyaret etti. Beraberinde İl Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte incelemelerde bulunmak üzere Fethiye’ye gelen Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete İlçe Başkanı Turgay Öztürk,Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve üyeleri tarafından karşılandı. Parti ilçe binasında bir toplantıda yapan Kadem Mete “Belediyenin Niyeti Varsa Destek Olmaya Hazırız” dedi. Fethiye’nin Koca Çalış Plajında inceleme yaptığını söyleyen Kadem Mete bu bölgede Belediye halka hizmet vermek isterse kendilerine destek oluruz ifadelerini kullandı. Mete “Biz her Cuma günü bir ilçemizde vazifemizi yerine getiriyoruz ve namazımızı eda ediyoruz. Öncesinde ve sonrasında ilçe teşkilatlarımız, kadın ve gençlik kollarımız ile birlikte o bölge ile alakalı çalışmalar yapmaktayız. Eksiklikler nelerdir, bölgemize ve burada yaşayan vatandaşlarımıza neler kazandırabiliriz düşüncesiyle çalışmalar yapmaktayız. Bu gün Koca Çalış plajı bölgemize gittik. Maalesef hiç hoş olmayan bir görüntüyle karşılaştık. Çok çarpık bir yapılaşma, ruhsatsız binalar, sahilin belirli yerleri birileri tarafından işgal edilmiş olduğunu gördük. Buranın süratli bir şekilde düzenlenmesi lazım. Burayı ya Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, orası özel çevre koruma bölgesi olmaktadır ya da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Muçev aracılığı ile veya belediye kendisi bir düzenleme yapabilir. Belediyenin daha önce böyle bir talepte bulunduğunu öğrendik ama son anda ihaleden vazgeçilmiş. Eğer belediyenin böyle bir niyeti varsa biz her türlü desteği vermeye hazırız. İlçe başkanımız  ve partimizin temsilcileri de bu durumdan rahatsızlar. Oranın bir an önce turizme kazandırılarak, vatandaşlarımızın daha güzel ve nezih şartlarda faydalanabilmeleri için üzerimize düşen görevi yapacağımıza ve her türlü desteği vereceğimizi deklere etmek istiyorum dedi.

Gerekli Adımları Atacağız

Bu konu ile ilgili bu günden itibaren gerekli adımları atacağız diyen Kadem Mete “Fethiye Belediyesi diyorsa benim de burada bir talebim var. Bizde böyle bir düzenleme yapmak istiyoruz. Onlarda Bakanlığımıza taleplerini iletsinler. Bizde elimizden gelen yardımı ve her türlü desteği  veririz” dedi. konuşmasına devam eden Mete “Bunun haricinde Fethiye’mizde yeni biten okullarımız var. Bu okulları da gezeceğiz. İncelemelerde bulunacağız. Bizim derdimiz vatandaşlarımıza hizmetin götürülmesidir. Biz bu hizmetleri hükümetimiz kanalıyla yaparız, eğer amaçları gerçekten hizmet etmek ise yerel yönetimlere de destek vererek, vatandaşlara hizmetin ulaşmasını sağlarız. Biz slogan üretmekle veya hizmet adı altında heykel yapmakla yetinmiyoruz. Böyle bir derdimiz yok dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
KÖŞE YAZARLARI
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. fethiyetv