Fethiye Tv

resim yükleresim yükleresim yükle

Akdenizli Opet Çalışanlarına Eğitim Verildi

Akdenizli Opet Çalışanlarına Eğitim Verildi
5 views
29 Temmuz 2021 - 12:22

Daha iyi hizmet vermek adına Opet Eğitim Aracı ile OPET Petrollerine  belirli periyotlar halinde verilen eğitimler devam ediyor. OPET Petrolcülük A.Ş.’nin eğitim otobüsü bu kezde Akdenizli Akaryakıt İstasyonlarına geldi.
Ülke genelinde Opet bayilerini ziyaret ederek son gelişmeler hakkında bilgilendirmelerde bulunan ve yeni projeler hakkında eğitim çalışmaları gerçekleştiren Opet eğitim otobüsü, yeni eğitimlerini Akdenizli Opet Alaçat ve Akdenizli Opet Karaçulha’da eğitimde bulundu.
Akdenizli Opet Bayilerine uğrayan Opet eğitim aracı ekipleri, daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla etkin, periyodik olarak eğitimlerini başarıyla gerçekleştirdiler.
2019 Yılı genelinde satış ve hizmet kriterleri kapsamında tüm Türkiye Opet istasyonları arasında yapılan değerlendirmede ödül alan Akdenizli Opet’e uğrayan Opet Eğitim Otobüsü eğitmenleri yine Akdenizli Petrol çalışanlarına tam not verdi.

Yapılan eğitimlerde; SEÇ-G, Akaryakıt ve Özellikleri, Tehlikeli Ortamlar, İstasyon Alt ve Üst Yapısı, Etkili İletişim, Güvenli Sürüş Teknikleri gibi başlıca konular işlendiği öğrenilirken
Akdenizli Opet tarafından yapılan açıklamada “OPET, güçlü altyapısı, gerçekçi vizyonu ve ülkeye olan inancıyla son on yılın en hızlı ve tutarlı büyüyen petrol şirketi haline gelmiştir. OPET, hedeflerine ulaşırken çevreye ve hukuka saygılı olarak hizmet, ürün gibi her alanda kaliteyi arttırarak müşteri memnuniyeti sağlamayı temel ilke kabul etmiştir. Kuruluşundan bu yana hep ilklere imza atan OPET, 98 oktan kurşunsuz benzini Türkiye’ye ilk kez getiren ve Ultra Euro Diesel motorini Avrupa’dan önce Türk tüketicisinin kullanımına sunan bir markadır.
OPET, yeni ürün ve hizmetleri, hızla gelişen istasyon ağı, Temiz Tuvalet, Yeşil Yol, Örnek Köy, Tarihe Saygı, Trafik Dedektifleri ve Kadın Gücü Projeleri ile sosyal sorumluluk yaklaşımıyla da sektörün farklılık yaratan bir kuruluşudur. Eğitim ve kalite kontrol aracımız istasyonumuzu son teknolojik konularda bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyoruz” denildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
KÖŞE YAZARLARI
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. fethiyetv