Amatör Kulüp Başkanlarından Moral Ziyareti

Amatör kulüp başkan ve yöneticileri Fethiyesporlu oyuncuları ziyaret ederek, yarınki play off yarı final ikinci maçı öncesinde  moral desteğinde bulundular.

Fethiyespor 3. Lig 2. Grup’ta Playy-Off yarı final ikinci maçı için yarın deplasmanda İskenderun Futbol Kulübü ile karşılaşacak. Bu zorlu müsabaka öncesi, Fethiye ve Seydikemer ilçesinde faaliyette bulunan Amatör Kulüplerin başkan ve yardımcıları, Kulüpler Birliği Başkanı Efdal Berk önderliğinde Fethiyesporlu oyuncuları antrenmanda ziyaret ederek başarılar dilediler.

Ziyaret hakkında kısa açıklamada bulunan Fethiye Kulüpler Birliği Başkanı Efdal Berk, “Fethiyesporumuz yarın, deplasmanda zorlu bir müsabaka gerçekleştirecek. Bu müsabakada İskenderun Futbol Kulübü takımı karşısında mutlak galibiyet arayacak. Bizde Fethiye ve Seydikemer ilçelerindeki amatör futbol kulübü başkan ve yöneticileri olarak, onların yanında olduğumuzu hissettirmek ve moral vermek istedik. Bu anlamda kalbimiz Fethiyespor’a yarı final maçında başarılar dileriz” dedi.

Fethiye ve Seydikemer ilçelerindeki amatör kulüp yöneticilerinin ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, “İnşallah İskenderun Futbol Kulübünü deplasmanda yenerek finale çıkacağız” ifadelerinde bulundu.

Okudunuz mu?

Fethiyespor Transfer Atağına Geçti

Yeni sezona iddialı bir şekilde, transfer çalışmalarını sürdüren Fethiyespor, Edirnesporun sağ bek oyuncusu Mehmet Mustafa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir