“AYKIRI BAŞKAN” Behçet Saatçı Ziyaretlerde

Fethiye’nin 20 yıl belediye başkanlığını yapan, “Aykırı Başkan” olarak da bilinen önceki dönem belediye başkanı Behçet Saatcı, Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde esnaf ve vatandaşlara yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Saatcı,  son olarak Seydikemer ilçesinde muz yetiştiriciliği yapan iş adamı Ali Cesaret’i ziyaret ederek,  seralarda incelemelerde bulundu.

Fethiye Belediyesinde 20 yıl ard arda belediye başkanlığı yapan ve en uzun dönem başkanlık yapan kişi ünvanını da elinde tutan önceki dönem belediye başkanı Behçet Saatcı, Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, hasbihalde bulunuyor.  “Aykırı Başkan” ünvanı ile de bilinen Behçet Saatcı, beraberinde  başkan yardımcılığı görevinde bulunan Mete Atay ve yine önceki dönem belediye meclis üyelerinden iş adamı Metin Talaş ile birlikte, Seydikemer’in  Çaykenarı Mahallesinde iş adamı Ali Cesaret’e ait muz serasını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Yaklaşık bir saatlik ziyaretinin ardından kısa bir değerlendirmede bulunan Saatcı, “Fethiye’de yaptığı ticari faaliyetlerle, marka değerleri yaratan, yaptığı her işte başarılı olan, soyadı gibi cesaretli olan Ali Kardeşimin Çaykenarı Mahallesindeki i muz serasını, Mete AtayHocam, Metin ve Okan Kardeşlerimle ziyaret ettik.Gördüklerimizden büyük keyf aldık. Allah bereketini arttırsın” dedi.

Okudunuz mu?

Başkan Otgöz’den 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

  Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj …

One comment

  1. Sanırım seçime hazırlık fakat Mete Atay’ Behçet Saatcı’cıya şeyler kaybettirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir