Fethiye Tv

resim yükleresim yükle

Başkan Kansız “Üye Sayımız Her Geçen Gün Artıyor”

Başkan Kansız “Üye Sayımız Her Geçen Gün Artıyor”
2 views
08 Temmuz 2021 - 17:23

 

Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız, Fethiye’de partilerine her geçen gün teveccühün arttığını belirterek, “Üye sayımız giderek artıyor. İl Başkanlığı kongremize Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun katılımını bekliyoruz. Ülkemizin sorunlarını ancak Gelecek Partisi çözer “dedi.

Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız, normalleşme sürecine geçilmesinin ardından “Gelecek Partisi Fethiye İlçe Teşkilatı olarak, çalışmalarımızı yine Covid19 tedbirlerine uyarak arttırdık. Esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek dert ve isteklerini dinliyoruz. Özellikle esnaflarımızın  ve çiftçilerimizin sorunları çok büyük. Fethiye Teşkilatı olarak, mahallelerden gelen yeni üye kayıtlarımızı da yapıyoruz. Üye sayımız her geçen gün artıyor” dedi.

Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız, “Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı olarak Fethiye’deki çalışmalarımız hızlı bir şekilde sürüyor. Üye sayımız her geçen gün artıyor. Vatandaşlarımızın özellikle pandemi süreci ile birlikte partimize teveccühü her geçen gün artıyor. Gelecek Partisini milletimiz çıkış yolu olarak görüyor. Parti olarak ülke genelinde her geçen gün faaliyetlerimizi arttırıyoruz. Muğla ilinde yapılanma çalışmalarımız da hızlı bir şekilde sürüyor” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun önümüzdeki günlerde Muğla’ya geleceğini kaydeden Kansız, “Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ülkemizin her köşesini bir fiil gezerek milletimizin sıkıntılarını yerinde dinliyor. Ziyaretlerinde esnafımızla, çiftçimizle, köylümüzle hasbihalde bulunuyor. İnşallah aziz milletimiz Gelecek Partisini  iktidara taşıyarak, sorunlara çözüm bulacağız” ifadelerinde bulundu.

Başkan Kansız, “Pandemi süreci ile birlikte ilçemizde çok ciddi sıkıntılar yer alıyor.  Esnaf ve vatandaşlarımızı hemen hemen her gün ziyaret ederek talep ve sorunlarını dinliyoruz. Özellikle pandemi süreci boyunca esnaflarımız ve çalışanlarımız kan ağladılar. Çiftçi ve üreticinin durumu da aynı şekilde. Tamamen bitmiş durumdalar. Tarlada üretici karpuzu 250 Kuruşa satıyor, tezgahlarda ise 2 TL. Bu sadece bir örnek.Çiftçimiz perişan durumda” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
KÖŞE YAZARLARI
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. fethiyetv