Fethiye Tv

resim yükleresim yükleresim yükle

Başkan Kökten’den Sokak Hayvanları İçin Örnek Proje

Başkan Kökten’den Sokak Hayvanları İçin Örnek Proje
2 views
29 Ağustos 2021 - 13:21

 

Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammet Kökten Ölüdeniz’de sokakta kalan hayvanlar için belirli noktalarına mama kapları yaptırdı.

Ölüdeniz’de yaşayan sokak hayvanları için kötü hava koşullarından etkilenmeyen özel mama kapları yaptıran Başkan Kökten, özel mama kaplarını Ölüdeniz’in sokaklarına tek tek yerleştirdi.

Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammet Kökten, Ölüdeniz’de yaşayan sokak hayvanlarını unutmadı. Ölüdeniz için birçok proje hazırlayıp, hayata geçiren Başkan Kökten, bu seferde can dostlar için kolları sıvadı. Bölgedeki hayvan severler tarafından sokaklara bırakılan mamaların israf olduğunu gören Başkan Muhammet Kökten, özel mama evleri imal edip, Ölüdeniz’in sokaklarına tek tek yerleştirdi. Hem dekoratif görüntüsü, hem de kötü hava şartlarından etkilenmemesi ile ön plana çıkan mama kapları özellikle yağmurlu havalarda sokak hayvanlarının yardımına koşacak. Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammet Kökten “Mama kaplarınıÖlüdeniz’in belli başlı noktalarına yerleştirdik. Umarım o hayvanlarımıza bir faydamız olur” dedi.

“Umarım Hayvanlarımıza Faydamız Olur”

Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammet Kökten “Ölüdeniz’de belli başlı noktalara yöremizde yaşayan hayvansever arkadaşlarımız tarafından yemler bırakılıyor. Gördüğünüz gibi diğer plastik boru şeklindeki mamalıklar ve diğer mama kaplarında sıkıntılar yaşanıyor. Örneğin yağmur yağdığı zaman içine su girdiği için yemve mamalar israf ve ziyan oluyor. Bizde bunun için Ölüdeniz’de bulunan boruları değiştirerek yerine mama evleri koyarak, mama israfını önleyip can dostlara daha güzel bir yaşam sunacağız. Mama evlerini kendimiz imal ettik. Yağmur suyundan etkilenmeyecek hayvan geldiği zaman yem alttan yediği zaman üzerine tekrar dökülecek şekilde tasarladık. Mama kaplarınıÖlüdeniz’in belli başlı noktalarına yerleştirdik. Umarım o hayvanlarımıza bir faydamız olur” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
KÖŞE YAZARLARI
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. fethiyetv