Başkanlardan İş Yeri Sahibine “Geçmiş Olsun” Ziyareti

Adalet ve Kalkınma Partisi Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, geçtiğimiz günlerde marangoz atölyesi yanan Cemil Kurt ve ailesini ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Çatalarık Mahallesinde nedeni belli olamayan sebepten dolayı Cemil Kurt ve kardeşlerine ait olan marangoz atölyesinde  yangın çıkmış ve yaklaşık 3 saatlik çalışma sonrası yangın kontrol altına alınmıştı. Yaklaşık 5 Milyona yakın bir zararın olduğu öğrenilen yangın sonrası, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte iş yeri sahibi Cemil Kurt’u ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

“Çok Üzgünüz”

İş yeri tamamen kül olan Cemil Kurt ve kardeşlerine geçmiş olsun dileklerinde bulunan AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Ne yazık ki iş yeri tamamen kül olmuş durumda. Tek sevincimiz herhangi bir can kaybının olmaması. Yangın esnasında ekipler tüm mücadelesini göstermiş ama, marangoz atölyesi olduğu için ağaçlar ve kimyasalların alev alması kısa sürede oluyor. Tekrar iş yeri sahiplerimize geçmiş olsun diyoruz” ifadelerinde bulundu.

“Allah’tan Gelene Bazen Razı Oluyoruz”

Yangında can kaybının olmamasının sevindirici olduğunu belirten Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ise, “Elbette mal canın yongasıdır. Ama Allahtan gelen bir afet. Bazen elden bir şey gelmiyor. İş yeri sahipleri Cemil Kurt ve kardeşlerine geçmiş olsun dileklerinde bulunuyorum” dedi.

Okudunuz mu?

Başkan Otgöz’den 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

  Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir