Başsavcı Eker’den veda ziyareti

 

Aydın Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Kurtça Eker Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği’ne ziyarette bulundu.

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları, Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Kurtça Eker’e dernek faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Beşiktaş’ın Fethiye’deki değerine de dikkat çeken Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Kurtça Eker, ‘Ben Fethiye’yi her zaman güzel coğrafyasıyla, güzellikleriyle, güzel insanlarıyla hatırlayacağım. Ayrıca Beşiktaş’ın da Fethiye’de ayrı bir değeri olduğunu gördüm’ dedi.

Ziyaret esnasında Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı görevine geldiği sene ve tayini çıktığı sene Beşiktaş’ın şampiyon olduğunu belirten Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Kurtça Eker, “Fethiye’ye 2017 yılında gelmiştim. 4 yıl oldu. Diyarbakır’dan Fethiye’ye tayinim çıktığı sene Beşiktaş Şenol güneş ile üst üste ikinci şampiyonluğunu elde etmişti. Kısmet oldu, ayrıldığımız senede Beşiktaş şampiyon oldu. 4 yıl süre içerisinde Fethiye’deki Beşiktaşlı dostlarımızla, derneğimizle, Özkan Başkanımla sürekli bir araya geldik. Bazen maçları birlikte seyrettik. Beşiktaş’ın başarısı için bazen hüzünlendik, kötü bir sonuç oldu. Bazen birlikte sevindik. O manada Beşiktaş Derneğimizle de buradaki arkadaşlarımızla da sürekli irtibat halindeydik. Ben Fethiye’yi her zaman güzel coğrafyasıyla, güzellikleriyle, güzel insanlarıyla hatırlayacağım. Ayrıca Beşiktaş’ın da Fethiye’de ayrı bir değeri olduğunu gördüm. O yüzden Özkan Torunoğulları’na ve diğer yönetici arkadaşlara Beşiktaş sevgisini burada artırdıkları, sosyal faaliyetlerde bulundukları, gençlere, çocuklara Beşiktaş sevgisini aşıladıkları için ayrıca teşekkür ediyorum. Bundan sonra da inşallah Beşiktaş’ı güzel günler bekleyecek” şeklinde konuştu.

 

Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Kurtça Eker’i Beşiktaş’ın şampiyonluğuyla uğurladıklarını vurgulayan Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları, “Başsavcımız 4 yıl önce Fethiye’ye geldiği zaman Beşiktaş şampiyon olmuştu. Kendisini yine Beşiktaş’ın şampiyonluğu ile uğurluyoruz. Başsavcım buraya geldiği zaman kendisinin iyi bir Beşiktaşlı olduğunu duyduk. Ama kendisini tanıdığımız zaman ne kadar iyi bir Beşiktaşlı olduğunu anladık. Ve kendisini de tanıyınca ne kadar iyi bir devlet adamı olduğunu da gördük. Fethiye’de bulunduğu süre zarfında duruşuyla, ilkeleriyle oldu. Onun için üzgünüm. Başsavcım gibi değerli bir insanın başka bir yere tayin olmasına. Ama tek bir sevindiğim nokta Aydın gibi bir Büyükşehir’e tayininin çıkması.  İnşallah burada çok başarılıydı, Aydın’da da çok başarılı olacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Okudunuz mu?

Fethiye Tahini’nde markalaşma adımları üreticileri sevindirdi

    Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (FTSO) girişimleriyle Fethiye Tahini’nin, Türk Patent ve Marka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir