Belediyespor’dan 4 Madalya

Türkiye Kickboks Federasyonunun 2020 yılı faaliyet programında yer alan, Milli takım seçme kriterlerinden olan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası Antalya’da yapıldı. Belediyespor 1760 sporcu arasından 4 madalya kazanarak önemli bir başarı elde etti.

 

1760 sporcunun katıldığı şampiyonaya Fethiye Belediye Spor Kulübü 5 Sporcu ve 1 Antrenör ile katıldı. Belediyespor Kickboks takımı sporcuları şampiyonada mücadeleler sonucunda 4 madalya kazandılar. Bir sonraki Milli takım seçme kriteri olan Uluslararası Türkiye Kickboks şampiyonasında da mücadele edecek sporcular Milli takım için önemli bir adım attılar.

Dereceye giren Fethiye Belediyespor sporcuları şu şekilde yer aldı; Mehmet Han Gürol  69 kg Yıldız Erkekler2de Kicklight Türkiye ikincisi oldu. Sude Tüfekçi 48 kg Genç Bayanlar Full Contact Türkiye üçüncüsü oldu. Elif Rana Güngör 52 kg Genç Bayanlar Full Contact Türkiye üçüncüsü ve Nur Çınar 60 kg Genç Bayanlar Full Contact’da Türkiye üçüncüsü olmayı başardılar.  Antrenör  Ali Yorgun, sporcuların gerçekleştirdiği başarıdan dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, bu başarının devamı için yoğun bir şekilde çalışacaklarını ifade etti.

Okudunuz mu?

Fethiye Tahini’nde markalaşma adımları üreticileri sevindirdi

    Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (FTSO) girişimleriyle Fethiye Tahini’nin, Türk Patent ve Marka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir