Beşiktaş Taraftarlardan Duyarlı Davranış

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği yaptığı projeler ile sosyal sorumluluklarını yerine getiriyor.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Meclis Üyeleri Veli Pabuşçu ve Miraç Efe Doğan’ın katılımları ile, Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları ve yönetim kurulu üyeleri; Serhat Yılmaz, Zafer Aykaç, Yalçın Coşkun, Ferhat Kanar, Mutlu Camız, Necati Kaya, Miraç Efe Doğan, Onur Belci, Candan Uçar, Mustafa Uçar, Fatih Tufan, Gökhan Evran, Yalçın Öztoklu, Nevzat Olpak, Ogün Torunoğulları, Adem Kırçıl, Mahmut Çorum, Mehmet Özdemir, Hediye Sezgin Aykurt, Gülşen Ercan, Çağla Yaman ile birlikte Fethiye Belediye Hayvan Barınağını ziyaret etti.

Barınaktaki “dilsiz melekler”e mama getirdiler. Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları sosyal sorumluluk projeleri kapsamında zaman zaman etkinlikler gerçekleştirdiklerini ifade ederek, daha önce de orman yangınlarına müdahale de kullanılmak üzere Hisarönü, Kayaköy ve Fethiye yoluna su bidonları koyduklarını dile getirdi. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın kendilerine verdiği destekten dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Torunoğulları, “üyelerimizi ve yönetim kurulu üyelerimiz çok büyük özveride bulunuyor. Bu tür etkinliklerin yanında paylaşmadığımız projelerimizde oluyor.”şeklinde konuştu.
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca Beşiktaş Taraftarlar Derneği yönetim kuruluna ile Başkan Özkan Torunoğulları’na gösterdikleri hassasiyet için teşekkür ederek, sosyal amaçlı bu tür projelerin yaygınlaştırılması ve örnek alınması gerektiğini kaydetti. Dernek Başkanı Özkan Torunoğulları ve yönetim kurulu üyeleri yanlarında getirdikleri mamaları yetkililere teslim ederek herkesi bu konuda daha duyarlı olmaya davet ettiler. Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği’nin yaptığı her etkinlikte yanlarında olan Fethiye Belediye Alim Karaca’ya teşekkür edildi.

Okudunuz mu?

Başkanlardan İş Yeri Sahibine “Geçmiş Olsun” Ziyareti

Adalet ve Kalkınma Partisi Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir