CHP İlçe Başkanı Demir, Umut’un Bayramına Bayram Kattı

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, doğuştan yürüme engelli 17 yaşındaki Umut Boz isimli gence akülü sandalye hediye ederek bayramına bayram kattı.

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Koru Köyünde ikamet eden doğuştan yürüme engelli 17 yaşındaki Umut Boz isimli gence akülü sandalye hediye ederek, Umut’un bayramına bayram kattı.

17 yaşındaki Umut, kendisine akülü sandalyeyi hediye eden CHP’li Demir’e teşekkür ederken, “Kurban Bayramı öncesi başkanımız beni çok mutlu etti. Allah ondan razı olsun. Yürüme engelim olduğu için dışarıya çıkamıyordum ve aileme yük oluyordum. Onlarda zorluk çekiyorlardı. Ama şimdi başkanımın ve yardım severlerin sayesinde dışarıya çıkacağım ve kendi başıma gezebileceğim. CHP Fethiye İlçe başkanımıza tekrardan çok teşekkür ediyorum” dedi.

Zaman zaman duygu dolu anlar yaşayan Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ise, “Umut kardeşimizin duasını alabildiysek ne mutlu bize. İnşallah onun yaşamında bir nebze de olsa katkı sağlarız” ifadelerinde bulundu

Okudunuz mu?

Başkan Otgöz’den 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

  Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir