Demirtaş “Makama Değil Hizmete Talibiz”

Fethiye Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına adaylığını geçtiğimiz günlerde açıklayan Kamil Mutlu Demirtaş, oda üyesi esnaf ve sanatkarları ziyaret etmeye devam ediyor.Aralık ayının sonu ve 2022 yılının ilk aylarında  yapılması planlanan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası genel kurulunda yaklaşık  Beş bine  yakın oda üyesinden kendisine ve beraberindeki yönetime destek vermesini isteyen Başkan adayı Demirtaş, ziyaret ettiği hemen hemen bütün oda üyesi esnaf sanatkarın da yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Geçtiğimiz aylarda Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı için aday olduğunu açıklayan ve çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayan Kamil Mutlu Demirtaş, odaya kayıtlı esnaf ve sanatkarları tek tek ziyaret ederek, onlarla hasbihal edip sorunlarını dinleyerek, neden aday olduğu hakkında açıklamalarda bulunuyor.

Demirtaş esnaf ve sanatkarları ziyaretinde oldukça samimi bir ortamda yoğun ilgi ile karşılanırken, “Allah’ın izni ile üyelerimize mahçup olmayacağım. Esnaf ağabeylerim ve kardeşlerim bana bu görevi layık görürler ise, onların dert ve sıkıntılarını kendi şahsi dert ve sıkıntımmış gibi görecek ve ivedilikle çözüm arayacağım” dedi.

Fethiye Esnafının sorunlarının çözülmesi ziyaretlerinde de  fikir alışverişinde bulunan  Demirtaş,  Fethiye’li bir birey ve esnaf olarak  esnafın sorunlarının yakından bildiğini, hizmet etmeye hazır olduğunu söyleyerek, ziyaretlerde kendisine misafirperverlik gösteren esnaf sanatkara teşekkür etti.

‘Makama değil, hizmete talibiz’

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasına geçmişten bu yana başkanlık ve yöneticilik yapan herkese teşekkür eden Demirtaş, “Şimdiye kadar odamıza bir çivi bile çakan tüm başkanlarımıza ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bizim amacımız kesinlikle yapılan hizmetleri kötülemek olmadı ve olmayacak. Ben ve ekibim bu görevi daha layıkı ile yapacağımız inancındayız. Bizler sizler için aday olduk. Makam için değil, hizmet için bu yola çıktık. İlçemiz esnafları sağ olsun her gittiğimizde bize aynı ilgi ve alakayı eksik etmiyor. Bizler ‘Değişim ve yenilik’ diye yola çıktık. Beni ve ekibimizi gören esnaflar, genç ve dinamik bir ekiple karşılaşmalarından dolayı duydukları memnuniyeti de dile getiriyor. Bizler esnaflardan aldığımız güçle bu yola çıktık. Onların desteğiyle de güzel projeler ve çalışmalar hazırladık” dedi.

Okudunuz mu?

Fethiye Tahini’nde markalaşma adımları üreticileri sevindirdi

    Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (FTSO) girişimleriyle Fethiye Tahini’nin, Türk Patent ve Marka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir