Fethiye Tv

resim yükleresim yükle

Fethiye protokolü veda yemeğinde bir araya geldi

Fethiye protokolü veda yemeğinde bir araya geldi
1 views
24 Haziran 2021 - 14:48

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca tarafından Cumhuriyet Savcısı Kurtca Eker, Fethiye Garnizon Komutanı Per. Binbaşı Sedat Karabay ve İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Rüştü Şen için veda yemeği düzenlendi.
Yemeğe, Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat başta olmak üzere Fethiye protokol temsilcileri eşleriyle birlikte katılım sağladı.
Kayaköy’de düzenlenen akşam yemeğinde tayinleri çıkan Cumhuriyet Savcısı Kurtca Eker, Fethiye Garnizon Komutanı Per. Binbaşı Sedat Karabay ve İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Rüştü Şen için plaket töreni de gerçekleştirildi.

Karaca, “Çok güzel dostluklar kazandık”
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Bizler 2,5 yıldır belediye başkanlığı yapıyoruz. Güzel işler yapmak için tüm kurumlarla var gücümüzle çalışıyoruz. Bizler farklı görüşlerde olabiliriz ama bizim için asıl olan memleketimizdir. Kendisini tanımaktan büyük mutluluk duyduğum Cumhuriyet Savcısı Kurtca Eker, Fethiye Garnizon Komutanı Per. Binbaşı Sedat Karabay ve İlçe Jandarma Komutanı Rüştü Şen’e Fethiye’deki görevlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizler güzel dostluklar kazandık. Fethiye’den güzel anılarla ayrılıyorlar. Ayrıca Cumhuriyet’in başsavcısı olduğu için; Sayın KurtcaEker’e teşekkür ediyorum. Aydın’da da güzel işlere imza atacağını biliyoruz. Değerli komutanlarımızla Fethiye’de güzel hizmetler yaptık. Fethiye’de paspatur suyunu içenlerin tekrar Fethiye’ye döndüğüyle ilgili hikayemiz vardır. Göreceksiniz; emeklilik süreçlerinde Fethiye’ye dönecekler. Katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Fırat: “Vedalar hüzünlü”
Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ise, “Vedalar hüzünlü. Mesleğe başladığımda bir büyüğüm söylemişti. ‘Devlet memurunun bohçası sırtındadır’ demişti.   Cumhuriyet Savcımız, Fethiye Garnizon Komutanımız, İlçe Jandarma Komutanımız veda ediyoruz. Bu tip görevlerde önemli olan ağız tadıyla görev yapıp, sonra böyle hayır duasıyla uğurlanmaktır. Her devlet memuruna böyle veda nasip olmaz. Buradan en küçük bir soru işareti bırakmadan ayrılmak, hakikaten çok önemli. Hem şahsım hem de ilçem adına kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ve Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca tarafından tayini çıkan Cumhuriyet Savcısı Kurtca Eker, Fethiye Garnizon Komutanı Per. Binbaşı Sedat Karabay ve İlçe Jandarma Komutanı Rüştü Şen’e plaket ve hediyeleri takdim edildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
KÖŞE YAZARLARI
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. fethiyetv