Fethiyede 562, Seydikemerde 5 Kişiye Ceza Kesildi

17 günlük tam kısıtlama sürecinde Fethiye’de 562 kişiye, Seydikemer İlçesinde de 5 kişiye sokağa çıkma kısıtlamasından ve maske kuralına uymamasından dolayı cezai işlem uygulandı.

İçişleri Bakanlığı tarafından 29 Nisan  Perşembe günü saat 19.00’da  başlayan ve 17 Mayıs  Pazartesi günü sabah 05.00’da sona eren tam kısıtlama sürecinde Fethiye’de 562 kişiye çeşitli sebeplerden dolayı cezai işlem uygulandı.

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 17 günlük sokağa çıkma sürecinde yapılan denetimlerde, 15 Bin 076 kişi  ve 321 işyerinin denetlendiği öğrenilirken, 36 Bin 805 araç üzerinde de sorgulama yapıldı. Yapılan denetleme ve sorgulamalarda 562 kişiye sokağa çıkma kısıtlamasından ve maske kuralına uymamasından dolayı ceza kesildi.

“SEYDİKEMER İLÇESİNDE 5 KİŞİ CEZA YEDİ”

17 günlük tam kapanma sürecinde ise Seydikemer İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ise ilçe genelinde toplam 122  iş yerinde denetim gerçekleştirdi.  Bin 33 vatandaş üzerinde  sorgulama yapıldığı öğrenilen 17 günlük  süreçte, Bin 21 araçta da sorgulama gerçekleşti.

İlçe genelinde yapılan denetimlerde toplam 5 kişiye sokağa çıkma kısıtlamasından ve maske kuralına uymamasından dolayı ceza kesildi.

Okudunuz mu?

Fethiye Tahini’nde markalaşma adımları üreticileri sevindirdi

    Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (FTSO) girişimleriyle Fethiye Tahini’nin, Türk Patent ve Marka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir