Fethiyespor Gelecek Sezonda Tecrübeli Hocaya Emanet

Gelecek sezon için ligde başarılı olarak, bir üst lige çıkmayı hedefleyen  Fethiyespor,  uzun zamandan bu yana sürdürdüğü Teknik Direktör arayışlarını bitirerek,  yeni sezon için Selahattin Dinçel ile prensipte anlaştı.

  1. Lig 2. Grupta geçtiğimiz yıl şampiyon olmak için mücadele eden ancak yarı final ikinci maçında elenen Fethiyespor, bu yıl şampiyonluk için yeniden kolları sıvadı. Fethiyespor Teknik Direktör olarak pek çok takımı şampiyon yapan tecrübeli isimlerden Selahattin Dinçel ile prensipte anlaştı.

Geçtiğimiz yıl Erokspor’u çalıştıran ve pek çok takıma şampiyonluk yaşatan Teknik Direktör Selahattin Dinçel’in geçtiğimiz günlerde Fethiye’de Başkan Esat Bakırcı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte prensipte anlaştığı öğrenildi. Tecrübeli teknik adamın 2 yıllık sözleşme imzalayacağı ve Fethiyespor’un şampiyon olması için mevcut kadroya yeni takviyeler yaptıracağı öğrenildi. Bu sezon “ya şampiyonluk, ya şampiyonluk” parolası ile ligde mücadele etmeyi düşünen ve planlayan Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, Dinçel’le özlenen şampiyonluğa ulaşılıp, 2. Lige çıkmak için yol haritasını ortaya koydukları öğrenildi.

Hangi Takımlarda Çalıştı

Teknik direktör Selahattin Dinçel, geçtiğimiz sezon Erokspor Futbol Kulübü A.Ş çalıştırırken,  Kocaelispor, Diyarbekir Spor A.Ş., Kırşehir Belediye Spor, Pazarspor, Menemenspor A.Ş. , Turgutluspor, Sarayköy 1926 Futbol Kulübü, Bergama, Aydınspor, Torbalıspor, Denizli Belediyespor Menemen Belediye, Pazarspor, Kırşehir Belediyespor’u çalıştırmıştı.

Başarıları

2009-2010: Torbalıspor ile kademe grubunu lider bitirdi, Play-Off’a kaldı.

2012-2013: Aydınspor’u lider yapıp 2. Lig’e çıkardı.

2013-2014: Bergama Belediyespor ile Play-Off oynadı.

2014-2015: Denizli Belediye ile Play-Off oynadı.

2015-2016: Menemen Belediye ile 2 puan ile Play-Off’u kaçırdı.

2017-2018: Pazarspor’da görev aldı.

2018-2019: Kırşehir Belediyespor ile grup liderliği ile şampiyonluk yaşadı ve takımı 2. Lig’e çıkardı.

Okudunuz mu?

Fethiye Tahini’nde markalaşma adımları üreticileri sevindirdi

    Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (FTSO) girişimleriyle Fethiye Tahini’nin, Türk Patent ve Marka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir