Fethiye Tv

FETOB 12. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

FETOB 12. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ
0 views
03 Temmuz 2021 - 20:39

Fethiye Otelciler Birliği Derneği’nin (FETOB) 12. Olağan genel kurulu gerçekleşti. Çalış Jiva Otel’de yapılan Genel kurulda 156 üye FETOB’un yeni dönem yönetimini belirlemek için oy kullandı.
Fethiye Otelciler Birliği Derneği’nin (FETOB) 12. Olağan genel kurulu üyelerinin yoğun katılımı ile yapıldı. Genel Kurula Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Cumhuriyet Başsavcısı Kurtça Eker, İlçe Jandarma Komutanı Rüştü Şen, Muğla İl Kültür ve Turizm Müdürü Zekeriya Bingöl, Fethiye Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Osman Çıralı, Çalış-Der Başkanı Mete Ay ile çok sayıda turizmci katıldı.
Fethiye’ye geldiği günden itibaren Fethiye turizmine verdiği önemlerinden dolayı Aydın’a atanan Cumhuriyet Başsavcısı Kurtça Eker’e ve İlçe Jandarma Komutanı Rüştü Şen’e hizmetleri için plaket takdim edildi.


FETHİYE TURİZMİNİN TANITIMI İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan genel kurulda açılış konuşmasını yapan FETOB Başkanı Bülent Uysal, “2018 yılında sizlerin desteğiyle gündeme geldik. Gerçekleştirdiğimiz bu kongreyle bu yönetim kurulu olarak görevimizi tamamlamış bulunuyoruz. Bu dönem zarfında Fethiye ve ülkemiz turizminin gelişmesi için yönetim kurulumuzla beraber elimizden gelen katkıyı vermeye çalıştık. Sosyal medya reklamları yaparak, bölgemizin yurtdışında bilinirliliğini arttırmaya çalıştık. Sosyal medya fenomenlerini Fethiye’ye getirerek, Fethiye’nin daha fazla kitlelere ulaşmasını sağlamaya çalıştık. Yurtdışından köşe yazarlarını ilçemizde ağırlayarak, şehrimizin tarihi ve doğal güzellikleri hakkında makaleler yazılmasını sağladık. Yurtiçinde gazete ve dergilerde Fethiye hakkında haberler yapılmasını sağladık. Tabi bu faaliyetleri gerçekleştirirken Fethiye Turizm konseyiyle beraber çalıştık. Görevimiz sürecinde pek çok fuara tanıtım faaliyetlerini arttırdık. Alternatif pazarların yaratılması ve geliştirilmesi konusunda çalışmalar yürüttük; bunun en güzel örneği Çin Pazarı’ydı. Pandemi sebebiyle dünyada pek çok sektör fiyat artışına giderken maalesef tüm maliyet artışlarına rağmen konaklama sektöründeki fiyatlar geriledi. Konaklama sektörü olarak ayakta kalabilmek ve işletmelerin devamlılığını sağlayabilmek adına pek çok tavizler verdik. Pandemi sonrası bu süreçte verdiğimiz tavizleri geri alıp, fiyatlar konusunda kararlı bir şekilde fiyat artışına gidip kontratlarımıza yansıtmalıyız. Sektör olarak maalesef çok ciddi bir kaybımız var. İnşallah bu senenin sonunda 2022-2023 yıllarında kontratlarımızı çok daha iyi şartlarda hep beraber yaparız diye ümit ediyorum.”diye konuştu.
Fethiye Otelciler Birliği Derneği’nin (FETOB) 12. Olağan genel kurulunda seçilen yönetim kurulu;
Yönetim Kurulu Asil Üyeleri
1- Bülent Uysal- Alize Hotel
2- Ercan Torunoğulları – OrkaSunlıfe
3- Barkın Bağcı- Monta Verde Hotel
4- Yasin Özdemir- S3 Orange Hotel
5- Tolga Doğan -JıvaBeachResort
6- Korhan Başkaya –Morina Hotel
7 – OykunÖcek –Oykun Hotel

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler
1- Ali Konakçı- Whıte Hotel
2-Ramazan Gümüşhan -Yeniçeri Hotel
3-Mustafa Nargız -MontanaPıneResort
4-Şükrü Çetin -Greenland Hotel
5-Nizamettin Yıldırım- Ocean Blue Hotel
6-Üzeyir Can Belci- Karbel Hotel
7-Sevim Mendos – Nevada Hotel

Denetleme Kurulu Asil Üyeler
1- Engin Uysal – Ölüdeniz Turquoıse Hotel
2- Filiz Almalı -Kaya Misafir Evi
3-Ramazan Okar – MontabelloResort

Denetleme Kurulu Yedek Üyeler
1- Taner Okar -Taner Otel
2-Ferıdun Karataş – Aes Club Hotel
3. Ersel Erelli – Akdeniz Beach Hotel

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
KÖŞE YAZARLARI
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. fethiyetv