29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. Yıldönümü kutlamaları kapsamında Kaymakam Eyüp Fırat ve protokol üyeleri tebrigatlar kabul edildi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yıldönümü kutlamaları tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de coşku ve heyecanla kutlandı.İlçemiz Kaymakamı Eyüp Fırat ve protokol üyeleri  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yıldönümü kutlamaları çerçevesinde Kaymakamlık bahçesi Atatürk Anıtı önünde tebrikleri kabul etti.

Yoğun katılımın gerçekleştiği kutlama törenine Kaymakam Eyüp Fırat, Belediye Başkanı Alim Karaca, Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül, Garnizon Komutanı              Per. Atğm.Adil Emin Kaya, İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Çiçek,İlçe Sahil Güvenlik Komutanı SG Binbaşı Erdal Kıreker, AK Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk, CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir, MHP İlçe Başkanı Osman Cura, İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Şoförler Odası Başkanı Şaban Taşar, Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Namık Ünal ve Gaziler  ile birlikte STK Temsilcileri, kurum ve daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Törende Kaymakam Eyüp Fırat, Belediye Başkanı Alim Karaca, Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül, Garnizon Komutanı Per. Atğm.Adil Emin Kaya katılımcıların katılımcıların tebriklerini kabul ederken, Kaymakam Eyüp Fırat herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlayarak, tatlı ikramında bulundu. Bayramlaşma törenin ardından Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için Fethiye Şehir Stadına geçildi.