FETÖ/PYD Üyeliğinden Aranması Olan Şahıs Yakalandı Muğla'nın Milas ilçesinde FETÖ/PDY üyesi olduğu için araması bulunan şahıs emniyet güçlerinin yapmış olduğu operasyon ile yakalandı.
Müzikli Fethiye Akşamları Göcek ve Ölüdeniz’de devam edecek Müzikli Fethiye Akşamları Göcek Meydanı, Ölüdeniz Sahili ve Hisarönü’nde devam ediyor.
DİYANET bu skandalla çalkalanıyor Diyanet İşleri Başkanlığı, Denizli’de 3 imam ve bir müezzinin eskort kızlarla fuhuş yaptıkları iddiası üzerine soruşturma başlattı.
AK Parti’den Aşure Etkinliği AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Seki Zümrüt Çayırı Güreşseverler için hazırlanıyor Seydikemer’de Kırkpınar'ın pehlivanlarının da boy göstereceği 29’uncu Seki Yağlı Pehlivan Güreşleri öncesi Seki Zümrüt Çayırında son hazırlıklar yapılıyor.
Telmessos Antik Tiyatrosu İçin Müjdeli Haber Geldi Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, Roma döneminde yapılan ve 7 yıldan bu yana kapalı olan Fethiye Telmessos Antik Tiyatrosu için müjdeli haberi verdi.
Yaralı Domuz İçin Seferber Oldular Muğla'nın Bodrum ilçesinde arka ayağından yaralanan bir yaban domuzu bir evin bahçesine sığındı. Güçlükle uyutulabilen domuz, tedavi altına alındı.
Fethiye’nin Tarihine Işık Tutulacak Kaymakamlık bünyesinde kurulan Batı Lykia Kültürel Varlıklarını Araştırma Merkezinin amacı ve kapsamı hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Büyük Acı’nın Yıldönümünde önemli Uyarılar TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Fethiye Şubesi Temsilcisi Hüseyin Kaya, 17 Ağustos 1999 yılında yaşanan Marmara Depreminin yıl dönümüne ilişkin basın açıklamasında bulundu.
Motorin’den Bir İyi, Bir Kötü Haber Motorine 17 Ağustos Çarşamba gününden geçerli olmak üzere 79 kuruş zam bekleniyor. Motorine bugün yapılması planlanan 1 lira 26 kuruşluk zam iptal edilmişti.

Bu Koya’da Göz Diktiler

Fethiye’nin cennet köşelerinden yarımada bölgesinde bulunan ve vatandaşların ücretsiz olarak kullandığı koy tahrip ediliyor.

Fethiye’nin en güzel koylarının bulunduğu yarımada bölgesinde ‘Help Beach’ ve ‘Sea Mea Beach’ arasında kalan ücretsiz koy’da izinsiz yapılaşma göze çarpıyor. ‘Sea Mea Beach’in arka tarafında kalan küçük koy’da ağaç kesimleri, ormanlık alana yol açma ve ruhsatsız iskele kurma gibi yapılaşmaların başlaması, vatandaşlar tarafından tepki ile karşılandı. Koya gelen vatandaşlar, karşılarında yığın beton ve kesilmiş ağaçları görünce, “Bu koya’da göz dikmişler, geçmiş olsun” ifadelerini kullandılar.

Yapılan işlemlerin Fethiye Kaymakamlığı, Orman İşletme Müdürülüğü ve Fethiye Belediyesi’nden izinsiz olarak gerçekleştiği öğrenilirken, koyda çalışma yapanların kim olduğu öğrenilemedi.

“İnsanlara Nefes Alma Hakkı Bile Tanımıyorlar”

Fethiye’de 4 yıldır yaşadığını belirten Ramazan Cömert, “Fethiye’de ücretsiz denize girebildiğimiz nadir bir koydayız. 15 gün aradan sonra bu koya geldim ve çok şaşırdım. İnsanlara nefes alma hakkı bile tanımıyorlar. Buraya da göz dikmişler. Ağaçları kesmişler, yolları tıkamışlar ve iskele yapmışlar. Herkes sesini duyursun. Üzücü ve sinir bozucu bir durum. Fethiye’de oturan kişilere, “denize girmeyin!” diyorlar. Ayrıca kanun var. Sahiller halka kapatılamaz. Ben yine buraya gelip, ücretsiz şekilde denize girmeye devam edeceğim. Koylarımızı koruyalım” ifadelerini kullandı.

 


Haber Kaynak : Onur Çadır

Video Galeri 1

Fethiye Salı Pazarı'nda Turist Bereketi
Gültekin Kararına Fethiyeden de Tepkiler
Çin Medyası Fethiye'de
Fethiye Birlik ve İyilik Platformu, Zehra Kuleli Beach'te
Fethiye Makedonyalı Turistleri Ağırlayacak
Seydikemer’de minibüs ile otomobil çarpıştı
Tüm videolar...
Anahtar Kelimeler: Diktiler
Genel 22.07.2022 13:55:00 0