Fethiye’de yaşanan cinayet, izleyenler şok geçirirken aynı zamanda mide bulandırıcı detaylar ortaya çıktı. 6 yıl önce işlenen Cahit Paslı ve eşi Hatice Paslı cinayeti ele alındı.Öldürülen Cahit Paslı’nın, cinayeti işlediğinden şüphelenilen Ali Varçın’ın eşi Sündüz Varçın ile ilişki yaşadığı ve daha sonra Sündüz’ün, Cahit’in arası bozuk olduğu kardeşi Ekrem ile de ilişki yaşadığı öne sürüldü. Bölgede bulunan motosiklet şampiyonu antrenman yaparken bulmuştu. Yapılan ilk incelemede Cahit Paslı’nın (44) göğsünden, Hatice Paslı’nın (38) ise sırtından tüfekle yakın mesafe atışıyla vurulduğu belirlenmişti.

Beyaz Araç Cinayeti Çözecek Mi?

6 yıl önce işlenen Cahit Paslı ve eşi Hatice Paslı cinayeti ele alındı.Öldürülen Cahit Paslı’nın, cinayeti işlediğinden şüphelenilen Ali Varçın’ın eşi Sündüz Varçın ile ilişki yaşadığı ve daha sonra Sündüz’ün, Cahit’in arası bozuk olduğu kardeşi Ekrem ile de ilişki yaşadığı öne sürüldü. Bölgede bulunan motosiklet şampiyonu antrenman yaparken bulmuştu. Muğla’nın Fethiye ilçesinde yaşanan cinayet, izleyenler şok geçirirken aynı zamanda mide bulandırıcı detaylar ortaya çıktı.

Çifte Cinayette Kiralık Katil İddiası

Muğla’da yaşanan çifte cinayetini ele alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, 6 sene önce işlenen cinayet ile ilgili konuya ilişkin bilgiler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şok edici bilgiler gün yüzüne çıktı. Muğlada işlenen cinayette ortaya atılan iddiaya göre, “Katili olay yerine bırakıp döndüler” ifadeleri kullanıldı.

Cahit Ve Hatice Paslı Kim?

Muğla’nın Fethiye ilçesinde yaşanan cinayet, 6 yıl önce işlenen Cahit Paslı ve eşi Hatice Paslı cinayeti ele alındı.Öldürülen Cahit Paslı’nın, cinayeti işlediğinden şüphelenilen Ali Varçın’ın eşi Sündüz Varçın ile ilişki yaşadığı ve daha sonra Sündüz’ün, Cahit’in arası bozuk olduğu kardeşi Ekrem ile de ilişki yaşadığı öne sürüldü.

Müge Anlı’yı Çıldırttı

Müge Anlı 13 Ocak 2022 bölümde canlı yayına bağlanan motosiklet şampiyonu antrenman yaparken cesetleri bulmuştu. Canlı yayına bağlanan motosiklet şampiyonu, konuya ilişkin bilgiler verdi. 2016 yılında yaşanan olay sonrası Cahit Paslı ve Hatice Paslı'nın yakınları Müge Anlı ve ekibine başvurdu. 6 yıldır çözülemeyen cinayet Müge Anlı'nın kafasını karıştırdı. Paslı çifti ile aynı bölgede yaşayan 3 çiftin birbirleriyle olan ilişkileri ortaya çıkında Anlı tahtaya yasak aşk şeması çizdi.

Yasak Aşk Şeması Olay Oldu

Olayı anlamaya çalışan Müge Anlı'nın kimin kimle beraber olduğunu karıştırması üzerine tahtaya çizdiği Yasak aşk şeması sosyal medyada günün konusu oldu. Hatice Paslı'nın öldükten sonra iç çamaşırında görüştüğü erkeklerin telefon numaralarının bulunması bardağı taşıran son damla oldu. Son olarak Müge Anlı ile Tatlı Sert programında canlı yayınla bağlanan Hatice Paslı'nın ablası Suna Uylu yaptığı açıklamalarla çarpık ilişkileri ifşa etti. Uylu, kız kardeşi, eniştesi ve köyde bulunan çiftlerin adlarının çıktığını söyledi.

Eş Değiştirmeli, Yasak Aşklı Olaylar!

Hatice Paslı'nın ablası Suna Uylu, eş değiştiren, birbirlerinin eşine yan gözle bakan ve yasak aşk yaşayanların olduğunu söylemesi üzerine stüdyo buz kesi. Uylu son olarak köyde yaşayan Ali Varçın ve eşinin üçüncü çocuklarının babasının Cahit Paslı olduğunu söylemesi Müge Anlı'yı da çıldırttı.