FETÖ/PYD Üyeliğinden Aranması Olan Şahıs Yakalandı Muğla'nın Milas ilçesinde FETÖ/PDY üyesi olduğu için araması bulunan şahıs emniyet güçlerinin yapmış olduğu operasyon ile yakalandı.
Müzikli Fethiye Akşamları Göcek ve Ölüdeniz’de devam edecek Müzikli Fethiye Akşamları Göcek Meydanı, Ölüdeniz Sahili ve Hisarönü’nde devam ediyor.
DİYANET bu skandalla çalkalanıyor Diyanet İşleri Başkanlığı, Denizli’de 3 imam ve bir müezzinin eskort kızlarla fuhuş yaptıkları iddiası üzerine soruşturma başlattı.
AK Parti’den Aşure Etkinliği AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Seki Zümrüt Çayırı Güreşseverler için hazırlanıyor Seydikemer’de Kırkpınar'ın pehlivanlarının da boy göstereceği 29’uncu Seki Yağlı Pehlivan Güreşleri öncesi Seki Zümrüt Çayırında son hazırlıklar yapılıyor.
Telmessos Antik Tiyatrosu İçin Müjdeli Haber Geldi Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, Roma döneminde yapılan ve 7 yıldan bu yana kapalı olan Fethiye Telmessos Antik Tiyatrosu için müjdeli haberi verdi.
Yaralı Domuz İçin Seferber Oldular Muğla'nın Bodrum ilçesinde arka ayağından yaralanan bir yaban domuzu bir evin bahçesine sığındı. Güçlükle uyutulabilen domuz, tedavi altına alındı.
Fethiye’nin Tarihine Işık Tutulacak Kaymakamlık bünyesinde kurulan Batı Lykia Kültürel Varlıklarını Araştırma Merkezinin amacı ve kapsamı hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Büyük Acı’nın Yıldönümünde önemli Uyarılar TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Fethiye Şubesi Temsilcisi Hüseyin Kaya, 17 Ağustos 1999 yılında yaşanan Marmara Depreminin yıl dönümüne ilişkin basın açıklamasında bulundu.
Motorin’den Bir İyi, Bir Kötü Haber Motorine 17 Ağustos Çarşamba gününden geçerli olmak üzere 79 kuruş zam bekleniyor. Motorine bugün yapılması planlanan 1 lira 26 kuruşluk zam iptal edilmişti.

Fethiye Salı Pazarı Ucuz Mu, Pahalı Mı?

Fethiye Salı Pazarında meyve ve sebzeler iştah kabartırken, vatandaşlar fiyatların yüksekliğinden dert yandı. Satıcılar ise fiyatların normal seviyede olduğunu savundu.

Enflasyondan kaynaklı olarak sebze ve meyve fiyatları geçen seneye oranla 3 katına kadar çıktı. Fiyatlar pahalı olunca vatandaş tezgâha uzaktan bakmakla yetindi. Salı pazarında alışveriş yapan vatandaşlar pazarın pahalılığından dert yanarken, satıcılar ise üretim maliyetleri ve enflasyon artışından kaynaklı olarak fiyatların normal olduğunu ifade ettiler. 

Bunlar Hep Bahane…

Meyve ve sebze fiyatlarının yüksek olduğundan dert yanan bir vatandaş ise, “Bahaneyle fiyatları yükseltmenin peşindeler. Ondan sonra şurada hortum vurdu burada sıcak vurdu. Bunlar hep bahane. Bir kişide olunca herkes onun arkasına sığınıp fiyatları tavan yapıyorlar” şeklinde konuştu.

Birde Üretene Sorun!

Pazarcı esnafı ise, “Fiyatlar yüksek gözüküyor ama birde üretene sorun. Üretim maliyetleri ne kadar oldu? Bizde ucuz satmak isteriz ama enflasyon herkesi etkiliyor. Bizimde satabileceğimiz fiyatlarında bir ölçüsü var” diyerek, kendilerini savundular.


Haber Kaynak : Onur Çadır

Video Galeri 1

Fethiye Salı Pazarı'nda Turist Bereketi
Gültekin Kararına Fethiyeden de Tepkiler
Çin Medyası Fethiye'de
Fethiye Birlik ve İyilik Platformu, Zehra Kuleli Beach'te
Fethiye Makedonyalı Turistleri Ağırlayacak
Seydikemer’de minibüs ile otomobil çarpıştı
Tüm videolar...
Anahtar Kelimeler: Fethiye Pazarı Pahalı ?
Ekonomi 19.07.2022 20:15:00 0