3. Lig 3. Grupta ilk yarıyı 43 puanla lider kapatan Fethiyespor, 2. Yarı hazırlıklarını Antalya’da sürdürüyor. Titanik Otel’de 2. Etap kampa başlayan lacivert beyazlılar, 10 gün sürecek kampta 3 ayrı hazırlık maçı da yapacak. Genel Kaptan Nacit Çatal, “Fethiyespor 2. Yarı için Antalya’da kondisyon yükleniyor. Takımımız planlı ve programlı bir şekilde 2. Yarının ilk maçı olan Kırıkkale Büyük Anadoluspor maçı için çalışmalarını tempolu şekilde devam ettiriyor” ifadelerini kullandı.
Fethiyespor 16 Ocak’ta başlayacak 3. Lig 3. Grup 2. Yarı maçları için Antalya kampında kondisyon depoluyor. Titanik Otel’de kampa giren Fethiyespor, Teknik Direktör Selahattin Dinçel yönetiminde planlı ve programlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Fethiyespor’un bu 10 günlük kamp döneminde Bursa Nilüferspor ve 2 ayrı takımla daha olmak üzere 3 hazırlık maçı yapacağı belirtildi. Sabah salonda olmak üzere günde çift çalışma ile ligin 2. Yarısına hazırlanan lider Fethiyespor, evinde oynayacağı Kırıkkale Büyük Anadoluspor maçını kazanarak hedefine devam etmek istiyor.
Fethiyespor Genel Kaptanı Nacit Çatal, “Fethiyespor 2. Yarı için Antalya’da kondisyon yükleniyor. Takımımız planlı ve programlı bir şekilde 2. Yarının ilk maçı olan Kırıkkale Büyük Anadoluspor maçı için çalışmalarını tempolu şekilde devam ettiriyor. Kamp son derece başarılı geçiyor. 10 gün boyunca 3 hazırlık maçı yapacağız. Fethiyespor camiasının yeni yılını kutlarken, 2022 yılının Fethiyespor’un şampiyon olduğu yıl olmasını temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Teknik Direktör Selahattin Dinçel’de Antalya kampının başarılı şekilde geçtiğini belirterek; “Futbolcularımız kamp ortamına kısa sürede adapte oldu. İlk yarıdaki başarıyı 2. Yarıda da devam ettirmek istiyoruz. Günde çift antrenmanla takıma kondisyon yüklüyoruz. Başkanımız ve yönetim kurulumuz, takımımızla yakından ilgileniyor. Kırıkkale Büyük Anadoluspor maçının teknik ve taktik hazırlıkları da yapılmaktadır. 2. Yarıya galibiyetle ve lider olarak başlamak istiyoruz. Hedefimize emin adımlarla ilerlemek istiyoruz. Tüm halkımızın ve taraftarlarımızın yeni yılını kutluyor, 2022 yılının 2. Lige çıkış yılımız olmasını arzuluyoruz” dedi.