Maç hazırlıklarını teknik direktör Selahaddin Dinçel yönetiminde tamamlayan Fethiyespor karşılaşmayı tesislerinde kampta bekliyor. Maç öncesi “Kesişme:İyiki Varsın Eren” flimini teknik kadro ve futbolcular birlikte izlerken kulüp tesislerinde de teknik direktör Selahadin Dinçel, kaptan Serdar Ümit Deniz için sürpriz bir doğum günü kutladı. Ayrıca kulüp tesislerinde eş ve çocuklarıyla bir araya gelen lacivert-beyazlı futbolcular doğum günü kutlamasının ardından birlikte akşam yemeği de yediler. Fethiyespor’da Pazar günü saat 13:00’te Fethiye Şehir Stadında oynanacak karşılaşma sakat ve cezalı oyuncusu bulunmayan Fethiyespor’un maça Enes, Serhat, Erdinç, Onur, Soner, Serdar, Talha, Özgür, Alihan, Nurettin ve Serhan 11’i ile çıkması beklenirken Kırıkkale Büyük Anadolu Spor’un ise ; İlker, Yunus Emre, Mehmet, Onur, Doğukan, Emrah, Buğra, Uğur, Yasin, Ali Kemal VE Furkan 11’i ile çıkması bekleniyor.
Karşılamayı Balıkesir bölgesinden Ahmet Balkan’ın yöneteceği öğrenilirken yardımcılıklarını Harun Pekyürek ve Hakan Dursun yapacak. Fethiyespor teknik direktörü Selahaddin Dinçel: “ Takımımız maça hazır. Morelimiz son derece iyi. İkinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Seriyi devam ettirmek niyetindeyiz. 12’nci gücümüz olan apaçi taraftarlarımızı maça bekliyoruz. “ ifadelerini kullandı.
Fethiyespor Genel Kaptanı Nacit Çatal’da: “ Evimizde kazanmak istiyoruz. Önemli bir galibiyet daha alıp hedefe ulaşmak arzusundayız. Takımımızın moral, motivasyonu çok iyi. Tüm taraftarlarımızı maça bekliyoruz.” Diye konuştu.