Fethiyespor’da futbolculara içerde kazanılan galibiyette 3 Bin TL, deplasmanda kazanılan galibiyete de 4 bin TL prim ödenirken, geçen hafta Ağrı 1970 Spor galibiyeti ve yeni seri üzerine 5 biner TL prim ödendiği belirtildi. Fethiyespor Cumartesi günü kendi evinde oynayacağı Karşıyaka maçı hazırlıklarına başlarken; takımda kart cezalısı olan Serhan Yılmaz’ın kadroda yer almayacağı ifade edildi. Fethiyespor Teknik Direktörü Selahattin Dinçel, Karşıyaka maçının Ege derbisi niteliğinde geçeceğini belirterek; “Evimizde yine kazanmak istiyoruz. İyi çalışacağız. Lider olarak her engeli aşacağız” dedi.

Fethiyesporlu futbolcular, puan kazandıkça prim de kazanıyor. Teknik direktör Selahattin Dinçel yönetiminde şampiyonluk yolunda 14 maçta 11 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 yenilgi alarak, 34 puanla liderlik koltuğunda oturan Fethiyespor’da futbolculara içerde kazanılan galibiyette 3 Bin TL, deplasmanda kazanılan galibiyete de 4 bin TL prim ödenirken; Ağrı 1970 Spor maçında ise galibiyetten dolayı 5 biner lira ödendiği öğrenildi. Fethiyespor’da futbolculara kazandıkları 11 galibiyette toplam 39’an bin lira prim ödemesi gerçekleştirildiği öğrenildi. Karşıyaka maçı hazırlıklarına teknik Direktör Selahattin Dinçel yönetiminde başlayan lacivert beyazlılarda kart cezalısı santrafor Serhan Yılmaz, KSK maçında yer alamayacağı öğrenildi. Serhan’ın görev alanında İbrahim Koca’nın oynaması beklenirken; karşılaşmanın Cumartesi günü saat 13:00’te oynanacağı ifade edildi. Teknik Direktör Selahattin Dinçel, haftalık basın toplantısında, Fethiyespor’un 12. Adamı APAÇİ taraftar topluluğunu yine tribünde yerini almasını beklediklerini ifade etti.

“FETHİYE’DE DERBİ HEYECANI”

Teknik Direktör Selahattin Dinçel, “Karşıyaka camiası, geçmişiyle bir süper lig takımı. Şu anda bulunduğu konumu taraftarlarını üzse de tecrübeli bir takım.  Son 4 maç mağlup olmayan, son iki maçını kazanan bir takım. Önlem alınması gereken, ciddiye almamız gereken bir takım. Şu an bulunduğu konum olarak kolay lokma olarak değerlendirilmemeli. Derbi niteliğinde bir maç olacağını düşünüyorum. Lider olarak her engeli aşmaya çalışıyoruz. İnşallah bu hafta yine kazanıp, içerde kaybetmeyeceğiz. Yerimizi sağlamlaştıracağız” diye konuştu.