TFF 3. Lig 3. Grup’ta 31 puanla liderliğini sürdüren Fethiyespor, Pazar günü saat 13:00’te kendi evinde oynayacağı Ağrı 1970 Spor karşılaşması için hazırlıklarını tamamladı. Fethiyesporlu oyuncular, teknik heyet Barbunn Cafe Bistro’daki akşam yemeği yiyerek kampa girdiler.

Modefen deplasmanından 3 puanla dönen Fethiyespor, Pazar günü Fethiye Şehir Stadı’nda ağırlayacağı Ağrı 1970 Spor’u yenerek, liderliğini sürdürmek istiyor. Fethiyespor 13 maçta topladığı 31 puanla gurubunda liderliğini devam ettirirken en yakın rakibi Esenler Erokspor ile 4 puan farkını korurken, bu hafta ligde 20 puanla 9. Sırada yer alan Ağrı 1970 Spor ile karşılaşacak. Teknik Direktör Selahattin Dinçel yönetiminde çalışmalarını tamamlayan Fethiyespor’da futbolcular, teknik heyet, bazı yöneticiler ve eşlerinin katıldığı Barbunn Cafe Bistro’da gerçekleşen akşam yemeğinin ardından kampa girerek maç saatini beklemeye başladı.  

Akşam yemeğinde ise bu kez hediyeleri futbolcuların çocukları aldı. Teknik Direktör Selahaddin Dinçel, futbolcuların çocuklarına çeşitli hediyeler verdi.

Fethiyespor Genel Kaptanı Nacit Çatal yaptığı açıklama da morallerin yüksek olduğunu belirterek “Cezalı oyuncumuz bulunmuyor. Takımımız çok güzel bir hava yakaladı. Kendi sahamızda kazanarak yine Fethiye’yi çok mutlu etmek istiyoruz. Taraftarlarımızın stadı doldurmasını bekliyoruz. Pazar günü saat 13.00’deki maçımıza tüm taraftarlarımızı davet ediyorum” dedi.