Aydın, Antalya, Muğla ve Isparta illerinin katıldığı iller arası boks turnuvasına Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena evsahipliği yaptı
Şampiyonaya Isparta Bölge spor kulübü Isparta Antrenör Yasin Çolakoğlu, Kasırga Boxing Spor Kulübü Antalya Antrenör Mustafa Sümer, Dt spor kulübü Antalya Antrenör Deniz Tahincioğlu, Fatih spor kulübü Aydın Antrenör İbrahim Gürsoy
Sedat Demir spor Kulübü Aydın Antrenör Sedat Demir, Fethiye Gençlik ve spor kulübü Antrenör Songül Arslan Ayten
Arslan Fight Arena, Yeşil Marmaris boks kulübü Antrenör Volkan Koç, Ayvaz spor salonu Bodrum Antrenör Ömer Dinçel
Muğla Boks Kulübü Antrenör Emrah Ceylan, İf spor center, Muğla Gençlik Spor Antrenör Caner Sayak
Kulüpleri Sporcuları ile katıldılar.
Şampiyonada Muğla boks il temsilcisi Yusuf Işık başta olmak üzere sporcu Antrenör ve Hakem toplam da 80 kişilik bir kafile yer aldı.
Deva poliklinikleri Yunus Türkmen Sporcuların sağlık tedbirlerini alırken, müsabaka’nın orta Hakemliğini Ramazan Sıtkı Gümüşhan yan hakemler Evren Arslan, Hüseyin Kaya Time hakemi Serkan Döğen yaptı.
Müsabakayı Değerlendiren Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena Antrenörü Songül Arslan Ayten”Aydın Antalya Muğla ve Isparta’nın katıldığı iller arası boks turnuvasına Fethiye gençlik ve Spor kulübü arslan fight arena evsahipliği yaptık .Güzel bir organizasyon gerçekleştirdik. Gelen bütün hocalarıma ve il temsilcimize teşekkür ederim. Sporcularımızın gelişimi ve uluslararası arenada temsil edebilmeleri için elimizden geleni yapıp daha çok müsabakalara katılıp müsabakalar yapacağız.”dedi.