FETÖ/PYD Üyeliğinden Aranması Olan Şahıs Yakalandı Muğla'nın Milas ilçesinde FETÖ/PDY üyesi olduğu için araması bulunan şahıs emniyet güçlerinin yapmış olduğu operasyon ile yakalandı.
Müzikli Fethiye Akşamları Göcek ve Ölüdeniz’de devam edecek Müzikli Fethiye Akşamları Göcek Meydanı, Ölüdeniz Sahili ve Hisarönü’nde devam ediyor.
DİYANET bu skandalla çalkalanıyor Diyanet İşleri Başkanlığı, Denizli’de 3 imam ve bir müezzinin eskort kızlarla fuhuş yaptıkları iddiası üzerine soruşturma başlattı.
AK Parti’den Aşure Etkinliği AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Seki Zümrüt Çayırı Güreşseverler için hazırlanıyor Seydikemer’de Kırkpınar'ın pehlivanlarının da boy göstereceği 29’uncu Seki Yağlı Pehlivan Güreşleri öncesi Seki Zümrüt Çayırında son hazırlıklar yapılıyor.
Telmessos Antik Tiyatrosu İçin Müjdeli Haber Geldi Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, Roma döneminde yapılan ve 7 yıldan bu yana kapalı olan Fethiye Telmessos Antik Tiyatrosu için müjdeli haberi verdi.
Yaralı Domuz İçin Seferber Oldular Muğla'nın Bodrum ilçesinde arka ayağından yaralanan bir yaban domuzu bir evin bahçesine sığındı. Güçlükle uyutulabilen domuz, tedavi altına alındı.
Fethiye’nin Tarihine Işık Tutulacak Kaymakamlık bünyesinde kurulan Batı Lykia Kültürel Varlıklarını Araştırma Merkezinin amacı ve kapsamı hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Büyük Acı’nın Yıldönümünde önemli Uyarılar TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Fethiye Şubesi Temsilcisi Hüseyin Kaya, 17 Ağustos 1999 yılında yaşanan Marmara Depreminin yıl dönümüne ilişkin basın açıklamasında bulundu.
Motorin’den Bir İyi, Bir Kötü Haber Motorine 17 Ağustos Çarşamba gününden geçerli olmak üzere 79 kuruş zam bekleniyor. Motorine bugün yapılması planlanan 1 lira 26 kuruşluk zam iptal edilmişti.

OYUNCU ÖZLEM BALCI’DAN BAŞKAN OTGÖZ’E TEŞEKKÜR

Seydikemer’de çekimleri yapılan bir bankanın reklam filminde oynayan Türk yapımcı, dizi ve sinema oyuncusu Özlem Balcı, kendilerine verdiği destekteklerden dolayı Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e teşekkür etti.

Seydikemer Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi, bir bankanın hayvan severler için geliştirdiği banka kartı reklamı çekimlerine ev sahipliği yaptı. Reklam filminin başrol oyuncusu Seydikemerli Türk yapımcı, dizi ve sinema oyuncusu Özlem Balcı, Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki hayvanlarla reklam çekimi öncesi yakından ilgilendi. Bir süre hayvanları seven ve onlarla vakit geçiren sevilen oyuncu Balcı, daha sonra çekimleri yaklaşık 1 saat süren reklam filmi çekimlerinde rol aldı.

Reklam filmi çekimleri sonrası açıklama yapan Türk yapımcı, dizi ve sinema oyuncusu Balcı: “Burada olduğum için çok mutlu oldum çünkü hayvanların ne kadar mutlu olduğunu gördüm. Ne kadar güzel şartlarda olduğunu gördüm. Biz bir Pati Kart reklamı için geldik İş Bankası’nın hayvanseverlere, hayvan besleyen kişilere özel bir kartı var. Her alışverişte yüzde 10 indirimi olan bir kartımız var. Ben bunun öncülüğünü yaptım. Bu fikri ben öne sürmüştüm. Banka tarafından da bu hayvanseverler açısından çok güzel olacağı düşünüldü. Böyle bir indirime gidildi. Şimdi de benim memleketim Seydikemer olduğu için ekibimiz Seydikemer’e geldi. Burada çekelim istedim. Bizim evimizde kendi hayvanlarımızla da çekim yapacağız. Böyle güzel bir ekiple beraber barınakta hayvanlarımızın bu mutluluğunu göstermek istedim” dedi.

BAŞKAN OTGÖZ DESTEK VERDİ

Balcı; “Bu reklamda şöyle bir amaç var:Biz hayvanseverler paramız olsa da olmasa da kendimize yemek almayız ama hayvanlarımıza alırız. Kendimden biliyorum. Onların aç olmasına dayanamayız çünkü hayvanseverlerde aşırı derecede merhamet ve annelik duygusu olduğu için nasıl ki bir anne çocuğuna yedirip kendisi yemediği gibi bizler cebimizdeki son parayı mama parasına verebiliyoruz. Bu nedenle hayvanseverlerin yanında duran bir kart var. Paranız olmadığında bile indirimle alabiliyorsunuz. Bu anlamda ben güzel bir sosyal destekte bulunduğumu düşünüyorum. Böyle bir misyon edindiğimi düşünüyorum sokak hayvanlarıyla alakalı. Eğer benim bir katkım olursa ben çok sevinirim. Oyuncu ve sanatçı olarak diğer sanatçı arkadaşlarımıza da örnek olmak istiyorum. Birazcık reklamlarda kendi yemediğimizi yedirmememiz ve kendi yapmadığımızı yapmamamız gerekiyor. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e çok teşekkür ediyorum. Kendisinin izni ve desteğiyle böyle bir şey yapıyoruz. Umarım her şekilde bu iyilikler hem kendisine hem bizlere döner” diye konuştu.

 


Haber Kaynak : Onur Çadır

Video Galeri 1

Fethiye Salı Pazarı'nda Turist Bereketi
Gültekin Kararına Fethiyeden de Tepkiler
Çin Medyası Fethiye'de
Fethiye Birlik ve İyilik Platformu, Zehra Kuleli Beach'te
Fethiye Makedonyalı Turistleri Ağırlayacak
Seydikemer’de minibüs ile otomobil çarpıştı
Tüm videolar...
5.08.2022 16:22:00 0