Fethiye’de yeni fark yaratan bir eğitim modelini hayata geçiren Zeynep Ceylan Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi açılışı gerçekleştirildi.

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken rehabilitasyon merkezinin açılışına Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Fethiye Belediye Başkan Vekili Metin Sevinç, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı ve çok sayıda davetli katıldı.

Modern binası ve güçlü ekibinin yanısıra kullandığı materyaller ile de bir adım öne çıkan merkezin açılışında konuşan Faruk Kaya ve Osman Çıralı hayırlı uğurlu olmasını dilediler.

Özel Öğrenme Güçlüğü Destek Eğitimi, Dil Konuşma Bozukluğu Destek Eğitimi, Yaygın Gelişimsel Bozukluk Destek Eğitimi, Zihinsel Engelliler Destek Eğitimi, İşitme Engelliler Destek Eğitimi, Ergoterapi, Fizyoterapi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Hizmetlerinin verildiği rehabilitasyon merkezinin açılışında konuşan Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya “Ben emeği geçen herkesi Bu güzel kurumu ilçemize kazandıran başta yatırımcımıza, öğretmenlerimize ve herkese emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı da “Gelişen Fethiyemize, büyüyen Fethiyemize yakışan bir bina olmuş. o yüzden emeği geçen herkese teşekkürler” ifadelerini kullandılar.