FETÖ/PYD Üyeliğinden Aranması Olan Şahıs Yakalandı Muğla'nın Milas ilçesinde FETÖ/PDY üyesi olduğu için araması bulunan şahıs emniyet güçlerinin yapmış olduğu operasyon ile yakalandı.
Müzikli Fethiye Akşamları Göcek ve Ölüdeniz’de devam edecek Müzikli Fethiye Akşamları Göcek Meydanı, Ölüdeniz Sahili ve Hisarönü’nde devam ediyor.
DİYANET bu skandalla çalkalanıyor Diyanet İşleri Başkanlığı, Denizli’de 3 imam ve bir müezzinin eskort kızlarla fuhuş yaptıkları iddiası üzerine soruşturma başlattı.
AK Parti’den Aşure Etkinliği AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Seki Zümrüt Çayırı Güreşseverler için hazırlanıyor Seydikemer’de Kırkpınar'ın pehlivanlarının da boy göstereceği 29’uncu Seki Yağlı Pehlivan Güreşleri öncesi Seki Zümrüt Çayırında son hazırlıklar yapılıyor.
Telmessos Antik Tiyatrosu İçin Müjdeli Haber Geldi Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, Roma döneminde yapılan ve 7 yıldan bu yana kapalı olan Fethiye Telmessos Antik Tiyatrosu için müjdeli haberi verdi.
Yaralı Domuz İçin Seferber Oldular Muğla'nın Bodrum ilçesinde arka ayağından yaralanan bir yaban domuzu bir evin bahçesine sığındı. Güçlükle uyutulabilen domuz, tedavi altına alındı.
Fethiye’nin Tarihine Işık Tutulacak Kaymakamlık bünyesinde kurulan Batı Lykia Kültürel Varlıklarını Araştırma Merkezinin amacı ve kapsamı hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Büyük Acı’nın Yıldönümünde önemli Uyarılar TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Fethiye Şubesi Temsilcisi Hüseyin Kaya, 17 Ağustos 1999 yılında yaşanan Marmara Depreminin yıl dönümüne ilişkin basın açıklamasında bulundu.
Motorin’den Bir İyi, Bir Kötü Haber Motorine 17 Ağustos Çarşamba gününden geçerli olmak üzere 79 kuruş zam bekleniyor. Motorine bugün yapılması planlanan 1 lira 26 kuruşluk zam iptal edilmişti.

Özel Saygın’da Mezuniyet Coşkusu

Fethiye Özel Saygın Özel Eğitim ve rehabilitasyon merkezi özel öğrencileri mezuniyet coşkusu yaşadı.

Özel Saygın Özel Eğitim ve rehabilitasyon merkezi’nde gerçekleşen mezuniyet coşkusuna Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürü Abdurrahman Güneş, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Mehmet Soydemir, Fethiye Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi başkanı İsmail Başoğlu, Musiad Fethiye Şubesi yönetimi, Okul sahibi Musa Acar ve Okul müdürü Mehmet Demircoğlu’nun yanı sıra özel öğrenciler ve veliler katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya,  Özel Saygın Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurucusu Musa Acar başta olmak üzere, Kurum Müdürü Mehmet Demircioğlu, öğretmen, öğrenci ve tüm velileri böylesine güzel bir etkinlik yaptıkları için kutladı. Özel öğrencilerin söyledikleri şiirler ve etkinlikler protokol üyeleri ve aileler tarafından sık sık alkışlandı. Öğrencilere başarı belgesi takdimi yapıldıktan sonra pasta kesimine geçildi.


Haber Kaynak : Erdoğan Cankuş

Video Galeri 1

Fethiye Salı Pazarı'nda Turist Bereketi
Gültekin Kararına Fethiyeden de Tepkiler
Çin Medyası Fethiye'de
Fethiye Birlik ve İyilik Platformu, Zehra Kuleli Beach'te
Fethiye Makedonyalı Turistleri Ağırlayacak
Seydikemer’de minibüs ile otomobil çarpıştı
Tüm videolar...
Anahtar Kelimeler: Saygın’ Mezuniyet Coşkusu
Eğitim 22.06.2022 16:32:00 0