Kahraman Gazimiz Unutulmadı

 

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye İlçe Jandarma Komutanlığında görev yapan Gazi Yüzbaşı Okan Kuloğlu’nu ziyaret ederek Türk Bayrağımızı hediye etti. Zaman zaman duygusal anların yaşandığı ziyarette Kaymakam Fırat, “Okan Yüzbaşımız gerçek bir kahramandır” dedi.

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat Ramazan Bayramı dolayısıyla gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında 2016 yılında Diyarbakır’ın Sur ilçesinde terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonlar sırasında çıkan çatışmada yaralanan ve Fethiye İlçe Jandarma Komutanlığında görev yapan Gazi Yüzbaşı Okan Kuloğlu’nu ziyaret ederek bayramını kutladı.

Ziyarette Kaymakam Fırat’a Garnizon Komutanı Askerlik Şubesi Başkanı Sedat Karabay, İlçe Jandarma Komutanı Rüştü Şen, İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, Sahil Güvenlik Bot Komutanı Raşit Gödelek, Fethiye Müftüsü Kamil Oktay ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya eşlik etti.

Ziyarette zaman zaman duygusal anlar da yaşanırken,Kaymakam Eyüp  Fırat, Gazi Yüzbaşı Kuloğlu’nun bayramını  kutlayıp, Türk bayrağı armağan etti.

Kaymakam Eyüp Fırat, burada yaptığı açıklamada, “Hem kahramanlık göstermiş gazi olmuş, halen görevlerine devam eden gazilerimiz var. Okan Yüzbaşı gerçek bir kahraman… Yaşadıklarını ve yaptıklarını da biliyorum. Allah razı olsun. Bu memleket böyle kahramanlarımız sayesinde güçlü duruyor. Kardeşime ne kadar tebrik cümlesi de kullansam yetersiz kalır. Allah kahraman kardeşlerimizin sayısını arttırsın” diye konuştu.

Gazi Yüzbaşı Okan Kuloğlu  ise, ziyaretlerinden dolayı Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ve beraberindeki protokol üyelerine teşekkür ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Okudunuz mu?

Fethiye Tahini’nde markalaşma adımları üreticileri sevindirdi

    Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (FTSO) girişimleriyle Fethiye Tahini’nin, Türk Patent ve Marka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir