Karaca’dan Dalaman CHP’ye Ziyaret

 

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Aralık ayında yapılan seçimlerde göreve gelen Cumhuriyet Halk Partisi Dalaman İlçe Başkanı Sezer Durmuş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Göreve gelmesiyle birlikte parti binasını zemin kata taşıyarak örnek bir davranış sergileyen CHP Dalaman İlçe Başkanı Sezer Durmuş’u tebrik eden Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Genç başkanımızın iş olarak parti binasını daha uygun bir noktaya ve zemin kata taşıyarak, herkesin kolayca ulaşımı anlamında iyi bir adım attı.

Dalaman siyasetine bir renk, bir dinamizm getireceğinden hiç şüphemiz yok. Genç başkanımızın partimize sağlayacağı katkının büyük olacağını düşünüyoruz. Sezer Durmuş başkanımız vizyonuyla, misyonuyla ve yönetim kurulu üyeleriyle Dalaman ilçesinde partimizi iyi noktaya taşıyacaktır”dedi. CHP Dalaman İlçe Başkanı Sezer Durmuş Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya teşekkürlerini sunarak, “Alim başkanımız duruşuyla, siyasetiyle, gençliğiyle, enerjisiyle, dürüstlüğüyle temiz bir siyaset yürüten ender kişilerdendir. Kendisini her zaman örnek alıyoruz. Partimiz açısından Fethiye Belediye Başkanlığının kazanılmış olması çok büyük bir başarı. Çok teşekkür ediyoruz, genç başkanımızla her zaman gurur duyuyoruz. Ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz”dedi.

Okudunuz mu?

Fethiye Tahini’nde markalaşma adımları üreticileri sevindirdi

    Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (FTSO) girişimleriyle Fethiye Tahini’nin, Türk Patent ve Marka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir