Fethiye Tv

resim yükleresim yükle

MHP Li Başkan Cura Ve Ekibi Manisa’daki Toplantıya Katıldı

MHP Li Başkan Cura Ve Ekibi Manisa’daki Toplantıya Katıldı
5 views
11 Eylül 2021 - 13:48

 

MHP tarafından başlatılan bölge istişare toplantısı Manisa da yapıldı. Manisa da ki Toplantı divan başkanı MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz yönetiminde gerçekleşiyor. MHP Fethiye ilçe Başkanı Osman Cura nın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri,MHP li belediye başkanları ve belediye meclis üyeleri de bu toplantıya katılıp istişare de bulundular.

MHP Fethiye ilçe başkanı Osman Cura toplantı öncesi Fethiye ilçe başkanlığında yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri ile birlikte istişare toplantısı değerlendirmesi gerçekleştirdi. . MHP Fethiye ilçe Başkanı Osman Cura Manisa daki istişare toplantısı hakkında gazetemize bilgi vererek.

“GÜÇLÜ SİYASET, LiDER TÜRKiYE, HEDEF 2023 -Siyasette Yeni Dönem: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Stratejik Hedefler-‘. konseptiyle 9 ilde yapılacak bölge istişare toplantılarında bizde Fethiye MHP olarak  11 Eylül tarihinde  Manisa bölge istişare toplantısına katılım sağladık. İl teşkilatlarımız; Aydın, Denizli, İzmir, Manisa, Muğla ve Uşak’tır. Toplantı divan başkanı Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’dır İl-İlçe-Belde Başkanları İl-İlçe Yönetim Kurulu üyeleri il disiplin Kurulu üyeleri  İl-İlçe-Belde Belediye Başkanları İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri davetlidir. Ev sahibi il başkanlarımız toplantılarımız da başkanlık divanında yer alacaktır. Davetli il başkanlarım|z arzu ederlerse on dakikalık sunum hakları olacaktır. Toplantı öncesi il başkanlarımızdan geniş kapsamlı rapor hazırlamaları istenecektir, hazırlanan bu raporlar toplantı sonrası, toplantı divan başkanına veya Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı birimine iletilecektir. Toplantılar sırasında, halen ülkemizde etkisini sürdüren Covid l9 salgınına karşı sürdürülen tedbirlere titizlikle uyulacak; maske, mesafe ve temizlik kuralı hassasiyetle uygulanacaktır. Teşkilatlarımız, salgınla mücadelede en önemli silahımız olan aşı seferberliğine tereddütsüz katılmaları ve parti faaliyetleri sırasında salgınla ilgili tedbirlere titizlikle riayet edilmesi konusunda başından beri sık sık uyarılmaktadır” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
KÖŞE YAZARLARI
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. fethiyetv