Fethiye Tv

resim yükleresim yükle

Millet İttifakından Fethiye’de Birlik Mesajı

Millet İttifakından Fethiye’de Birlik Mesajı
0 views
30 Haziran 2021 - 16:36

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, Fethiye’de gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban ve yönetimini ziyaret etti. Ziyarette ülke genelindeki gündem değerlendirilirken, ziyaretlerinden dolayı CHP heyetine teşekkür eden İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban,  “Doğacak olan güneş Millet İttifakının İktidarıdır” dedi.

Fethiye’de bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere ilçemize gelen Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, beraberinde CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve il, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Millet İttifakı ortağı İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban ve yönetimini ziyaret etti.

İYİ Partili Çoban “Güzel Günler Kapıda”

Millet İttifakı ile güzel günlerin çok yakın olduğunu vurgulayan İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, “Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanımız Adem Zeybekoğlu ile beraberinde İl Kadın Kolları, Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanımız Mehmet Demir ve kıymetli yönetimi ile beraber İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanlığımıza bir takım ziyarette bulundular. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerini çok teşekkür ediyorum. Pazartesi günü biz sayın başkanımla genel başkanımız Muğla programında beraberdik. Artık Türkiye’nin, Türk milletinin, Türk yurdunun kurtarıcısı doğacak olan güneş Millet İttifakının İktidarıdır. Bu bağlamda çalışmalarımız devam etmektedir. Artık 19 yıllık bir süreçte her türlü yorgunlukla iktidar karşı karşıyadır. Çare olarak bizlere bu süreçte çok büyük iş düşüyor. İster 21, ister 22, ister 23 olsun vatandaşın önüne sandık geldiğinde Millet İttifakını iktidara taşıyacak bir rüzgar, hava ve ruh Muğla’nın sokaklarında, Fethiye’nin sokaklarında, tüm Türkiye’de esmektedir. İYİ Partimizin grup toplantısı vardı. Bir projeyi tanıttık İYİ Parti olarak. Artık 19 yıldır hükümete karşı sadece sorunları bildirip çözüm sunmama görevi bir kenara bırakıldı. Çok geniş kapsamlı sizlere 2-3 dakikayla ifade edemeyeceğim kadar önemli ve değerli bir projeyi Türk milletine çözüm olarak getirdik. Gelecek güzel görünüyor. Güzel günler yakın. Ülkemizin üzerindeki kara bulutları Millet İttifakı ile beraber açacağız. Değerli başkanlarımın bu ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Sokakta çok coşkulu güzel bir hava var. İnsanlar sıkılmış bir durumda. Esnafı, çiftçisi, memuru ve hangi sektöre değinirsek dokunursak bin ah işitiyoruz. Bugün Türk çiftçisi bitmiş bir durumda. Türk ekonomisi rakamlara baktığımız zaman çok dipte. İşsizlik tavan yapmış bir durumda. Gerçek enflasyon rakamları yüzde40-45’i gösteriyor. Millet İttifakı olarak içinde bulunduğumuz durumu vatandaşa gösterip çareyi de kendimiz olduğunu projelerle anlatıyoruz. Başka Türkiye yok. Bu önümüzdeki seçim çok değerli, çok kıymetli. Tekrardan güçlü, mutlu, sağlıklı Türkiye’yi inşa edeceğiz. Cumhuriyetin kazanımlarını koruyacağız. Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı kalarak. Demokrasiye susadık, adalete susadık, hukuka susadık, evrensel insan haklarına susadık. Genel olarak bir özel geçtiğimizde iyi gidiyoruz. Hayırlı günler ve güzel günler bizim için, ülkemiz için, memleketimiz için artık çok yakın görünüyor” şeklinde konuştu.

İl Başkanı Zeybekoğlu “Millet İttifakı Her Derde Deva Olacak”

Ziyarette bir çok konuya değinen ve bütün sorunları millet ittifakının çözeceğini belirten Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, “İYİ Parti İlçe Başkanım, CHP Fethiye İlçe Başkanım, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, İl yönetim kurulu arkadaşlarım ve İYİ Partili arkadaşlarım bildiğiniz gibi Türkiye iyi bir yere gitmiyor. Hızla ortaçağ karanlığın gidiyor. Bu ortaçağ karanlığını durdurmamız lazım. Bir güç olması lazım. Biz ayrı partileriz, dünyaya bakış tarzlarımız ayrı bütün konularda ayrı düşüncelerimiz var. Ama bir noktada birleşiyoruz. Bizim ortak paydamız ne, Mustafa Kemal Atatürk, Demokrasi, Türkiye Büyük Millet Meclisinin yani parlamenter sistemin tekrar gelmesi. Hukuk sisteminin tekrar gelmesi. Çünkü bir ülkede adalet yok ise o ülkede devlet yoktur. Adaletin olmadığı bir yerde hiç bir şey olmaz. Bunları yeniden kazandırmamız için bizim Millet İttifakımızın İktidara gelmesi lazım. Türkiye’deki en büyük sorun işsizlik. Belediyelerimiz istihdam alanı değil. Bu sorunu ancak iktidar çözer. Millet İttifakı çözecek. Biz Pazartesi günü Genel Başkan Meral Akşener geldiğinde kendi genel başkanımız gelmiş gibi karşıladık. Biz diyoruz ki eğer halkı düşünüyorsak, Mustafa Kemal’i düşünüyorsak, Demokrasiyi düşünüyorsak beraber olmamız lazım. Ben Meral Başkanımızdan çok memnun oldum. Bu kadar birlikteliği savunmak çok güzel. Zaten bizim Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu kendini bu konuda ispat etti. Biz sadece Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkanları demiyoruz. Şuanda tek yumruk olmak zorundayız. İYİ Parti ile ittifakımız devam edecektir. Bu konuda hiç kimsenin şüphesi olmasın. Millet İttifakı iktidara yürüyor. Bizleri kabul ettiği içinde Başkanıma ve İYİ Partili arkadaşlarıma bu nazik davranışlarından dolayı da teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Demir, “İYİ Parti ve CHP’yi Kimse Ayıramaz”

Millet ittifakının arasında hiçbir sorun olamayacağına dikkat çeken, Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “Başkanlarım bana konuşacak bir şey bırakmadılar. Ben birlik ve beraberlikten yanayım. İYİ Parti ile Fethiye’de güzel şeyler yapıyoruz. Birbirimize korkunç destek veriyoruz. Biz belediyemiz ve İYİ Parti Başkanımız Fatih beyle fikir alışveri içerisinde Fethiye’yi yönetmeye talibiz. Biz 30 yıl Fethiye’yi yönetmek için yola çıktık. CHP ve İYİ Parti arasında hiçbir sorun olmaz ve olmayacak. Bazılarına da malzeme vermeyiz” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
KÖŞE YAZARLARI
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. fethiyetv