Muaythai Milli Takım seçmelerine Fethiye’den 8 sporcu

 

Muaythai Federasyonu Başkanlığının 1-7 Haziran tarihleri arasında Aydın / Kuşadası’nda gerçekleştirilecek ‘Muaythai Gençler Türkiye Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri Müsabakalarına Fethiye ‘den 8 sporcu katılacak.

Muaythai Federasyonu Başkanlığının 2021 faaliyet programında yer alan 1-7 Haziran tarihleri arasında Aydın / Kuşadası’nda gerçekleştirilecek “Muaythai Gençler Türkiye Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri Müsabakalarına Fethiye ‘den 8 sporcu katılacak. Fethiye Gençlik ve Spor kulübü Muaythai sporcuları Kuşadasın da yapılacak Gençler Türkiye Şampiyonası Milli Takım Seçmelerinde Fethiye’yi temsil edecek.  Alt gençlerde yarışacak olan sporcu Tuna Yıldırım Üst gençlerde yarışacak olan Sporcular Ceren Güçlütürk ,Yaren Sıla Kılçar ,Toygar Altoğ, Erdem Yağız Akyalı ,Halil İbrahim Bayar ,Doğukan İpek, Dilşah Eliküçük Muğla Fethiye’yi temsil edecek. Sporcular Fethiye Şehir Stadında çim sahada bu önemli organizasyon için Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Muaythai  Antrenörü Songül Ayten tarafından planlı ve programlı şekilde çalıştırılıyor.  Fethiye gençlik ve Spor kulübü Antrenörü Songül Ayten “Her ne kadar Bu sıkıntılı günlerde istediğimiz gibi bir antrenman yapamasak da elimizden gelenin en iyisini yaptık. Sporcularımızın seçmelerden başarıyla dönüp ülkemizi yurtdışında temsil hakkı kazanacağına inanıyorum. Bizim hedefimiz Türk bayrağımızı uluslararası arenada dalgalandırmak” dedi.

Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Muaythai  Antrenörü Songül Ayten açıklamasının son bölümünde “Bu vesileyle de buradan Çim sahada antrenman yapmamıza müsaade eden Fethiye spor kulübü yetkililerine,  Kaymakamımız Eyüp Fırat’a ve Spor ilçe müdürümüz  Harun Reşit Yiğit’e çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı

 

Okudunuz mu?

Fethiye Tahini’nde markalaşma adımları üreticileri sevindirdi

    Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (FTSO) girişimleriyle Fethiye Tahini’nin, Türk Patent ve Marka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir