Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre Nursel Özdemir’i Ziyaret Etti

 

Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre beraberinde Muğla İl Milli Eğitim Özel Kalem Şube Müdürü Ünsal Korkut  ile birlikte Nursel Özdemir Kurumlarını ziyaret etti.

Seydikemer İlçesinde Kemer Nursel Özdemir, Fethiye İlçesinde Nursel Özdemir ve Elit Nursel Kurumları ile Muğla İli’ nin en kapsamlı rehabilitasyon merkezi olarak eğitim hizmeti veren kurumu yerinde ziyaret eden Pervin Töre ziyarette şunları ekledi. “Özel Eğitim ve Rehabilitayon Merkezleri olarak çok zor bir iş yaptığınızın farkındayız. Fakat özel gereksinimli öğrencilere vermiş olduğunuz eğitimler ve desteklerle son yıllarda ciddi bir ilerleme kaydettiğimizi biliyoruz. Bizler sizlerin ne kadar zor ve güzel bir iş yaptığının farkındayız. Başarılarınızın farkındayız ve devamını diliyoruz. Bu yüzden her zaman yanınızdayız. Böylesine güzel bir ekiple olmak çok güzel. Nursel Özdemir Kurumları kurucusu Salih Dündar başta olmak üzere tüm idari kadroyu te” dedi.

Nursel Özdemir Kurumları kurucusu ve Özel Eğitim Dernekleri Federasyonu Muğla İl Başkanı psikolojik danışman Salih Dündar “Muğla İl Milli Eğitim Müdürümüz  Pervin Töre, Muğla İl Milli Eğitim Özel Kalem Şube Müdürümüz  Ünsal Korkut,  bugün merkez kurumumuzu ziyaret ederek bizleri onurlandırmıştır. Daha önceden de ziyaret etmek istediğini söylemişti müdürümüz ama uygun zaman olmamıştı. Müdürümüz Pervin Töre’nin övgü dolu sözleri çalışma azmimizi daha da arttırmıştır. Bizler özel çocuklarla çalışan kurumlar olarak bu tür ziyaretlerden çok memnun oluyoruz. Bu ziyareti Özel Eğitim Kurumları Federasyonu Muğla il Başkanı olarak ilimizdeki tüm kurumlara ithafen yapılmış kabul ediyoruz. İlimizdeki Özel Eğitim ve Reh. Merkezleri adına yapılan bu ziyaret çok onur verici olmuştur. Müdürümüz, önümüzdeki dönemlerde daha kapsamlı kurumlarımıza geleceğini söyledi. Ziyaretleri için müdürümüze çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Okudunuz mu?

Başkanlardan İş Yeri Sahibine “Geçmiş Olsun” Ziyareti

Adalet ve Kalkınma Partisi Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir