Nursel Özdemir Kurumları Genel Başkanı Ağırladı

Özel Eğitim Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Yunus Kılıç, Özel Eğitim Federasyonu Muğla İl Başkanı, EGE-DER Başkan Yardımcısı ve Nursel Özdemir Kurumları Kurucusu  Salih Dündar’ı ziyaret etti. Elit Nursel ve Nursel Özdemir Rehabilitasyon Merkezini ziyaret eden Başkan Kılıç, idari kadro ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu. Ziyaretlerine AK Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Fethiye Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya ve Son Atılım Rehabilitasyon Merkezi ile devam etti.

Özel Eğitim Kurumları Muğla İl Başkanı, EGE-DER Başkan Yardımcısı ve Nursel Özdemir Kurumları Kurucusu Salih Dündar “Başkanımız Yunus Kılıç’ın ziyareti bizleri fazlasıyla onurlandırmıştır. Önce Nursel Özdemir Kurumları’nı ziyaret ettik. Tüm idari kadromla başkanımızı kurumlarımıza götürdük ve hizmetlerimizden bahsettik. Kurumlarımızı ve çalışmalarımızı yakınen takip ettiğini, düzenimizin ve idari yapılanmamızın güçlülüğünü çok taktir ettiğini ve başarılarımızın devamını diledi. Yaptığımız birçok etkinliğin ve haberin diğer kurumlara nasıl örnek olduğundan konuştuk. Başkanımıza Türk bayrağı, ahşap üzerine portre çalışması ve kurum çantamızdan hediyelikler hazırlayıp kendisine verdik. Ayrıca kurum şeref defterimizi imzaladı. AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı olarak İlçe Başkanımız Turgay Öztürk’ü ziyaret ettik. Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Faruk Kaya’yı ziyaret ederek değerlendirmemelerde bulunduk. Son olarak bizlere bağlı Son Atılım Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Hakan Gökçen i ziyaret ettik. Ziyaretleri bizleri fazlasıyla mutlu etti onurlandırdı. Her zaman birlik olduğumuz, ulaşılabilir, öğrencilerimizin ve bizlerin her zaman yanında olan başkanımızın olması çok büyük şans. Kendisine ziyaretlerinden ve mütevazılığından dolayı çok teşekkür ediyorum. En kısa sürede tekrar görüşmek üzere.” dedi.

Özel Eğitim Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Yunus Kılıç “Muğla İl Başkanımız  Salih Dündar önderliğinde bugünkü ziyaretlerimiz planlandı. Muğla’ya çok sık geliyorum, benim ikinci memleketim. Salih Başkanım ile ailecek sürekli görüşürüz. Muğla onun sayesinde birlik ve beraberlik içinde. Sorun yaşamadığımız illerin en başında geliyor. Önümüzdeki dönemlerde tekrar bir araya gelerek ziyaretlerde bulunacağız. Bugün ki ziyaretleri organize eden Salih kardeşime çok teşekkür ediyorum ve başarılanının devamını diliyorum” dedi.

Okudunuz mu?

Başkan Otgöz’den 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

  Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir