Nursel Özdemir Kurumları Ve Ada İşitme İşbirliği

 

Fethiye ve Seydikemer’de eğitimleriyle fark yaratan Nursel Özdemir Kurumları öğrencilerini Ada İşitme Cihazı Merkezinede Odyometrist Gizem Kamalı işitme testlerini yaptı.

Odyometrist Gizem Kamalı “Bugün Nursel Özdemir Kurumları öğrencilerinin işitme testlerini yaptık. Herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Ailelerimize genel bilgilendirmelerde bulunduk. İşitme kayıpları sadece doğuştan değil, ilerleyen yaşlarda da önümüze çıkabilir ve bu durumda neler yapılması gerektiğini herkesin bilmesinde fayda var. Nursel Özdemir çalışanları bu konularda çok tecrübeli ve öğrencileriyle yakından ilgilenen eğitmenlerle çalışıyor. Öğrencinin ilgili öğretmeninin takibi yapması çok güzel ve sorumluluk bilincinin ne kadar da üst düzeyde olduğunu gösteriyor. Çünkü öğrencinin de eğitim alabilmesi için cihaz yardımı ile duyması gerektiği bilincine sahip eğitmenler var. Ben Nursel Özdemir çalışanlarına ve kurucusu Salih Dündar’a çok teşekkür ederim. Bizleri bir araya getirdiği için çok mutlu oldum.” dedi.

Salih Dündar ise Ada İşitme Cihazı Merkezi ve Zeynep Yıldırım Şahin’ e teşekkür ederek şunları ekledi: “Bugün Nursel Özdemir Kurumları olarak Öğrencilerimizi Ada İşitme Cihazı Merkezine götürdük. Odyometrist Gizem Kamalı öğrencilerimize işitme testi yaptı. Ardından işitme kaybıyla ilgili velilerimize bilgilendirmeler ve yönlendirmeler yapıldı. Yıllardır farklı projeleri bizimle birlikte yürüten Zeynep Yıldırım Şahin’a ve Odyometrist Gizem Kamalı’ya ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz.” Dedi.

 

 

Okudunuz mu?

Başkan Otgöz’den 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

  Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir