Fethiye Tv

Nursel Özdemir’de Gerçeği Aratmayan Yangın Tatbikatı

Nursel Özdemir’de Gerçeği Aratmayan Yangın Tatbikatı
0 views
31 Mayıs 2021 - 12:53

Nursel Özdemir Kurumları her yıl olduğu gibi bu yıl da yangın tatbikatını başarıyla gerçekleştirdi. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Fethiye İtfaiye Grup Amirliği tarafından hazırlanan programa Nursel Özdemir Kurumlarında ilgi yoğundu. İtfaiye ekipleri Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve Elit Nursel Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yangın tatbikatını düzenledi. Tatbikata öğrenciler, veliler, öğretmenler ve tüm personel katılım gösterdi.

İtfaiye Daire Başkanlığı çalışanları yangına sebep olan etkenler, yangına müdahale, olay yerindeki tehlikeler, yangın tüpünün kullanılması, malzeme bilgisi ve elektrik yangınlarına müdahale eğitimi ile ilgili bilgiler verdi, söndürme tatbikatı gerçekleştirdi. İtfaiye personeli tarafından öncelikli olarak yangın, yangın çeşitleri, yangına müdahale şekilleri ve kullanılabilecek malzemeler konusunda detaylı bilgiler aktarıldı. Ardından da personel yangın tüpleri ile yangına müdahale şeklini uygulamalı olarak gerçekleştirdi.

Kurucu Salih Dündar tatbikata katılarak, yaşanabilecek olası yangın durumlarında yapılması gerekenleri anlatan itfaiye ekiplerine, tatbikatta yapılması gerekenleri dinleyen ve uygulayan öğrencilere, öğretmenlere ve okul personeline teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
KÖŞE YAZARLARI
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. fethiyetv