Ovacık Caddesi Asfaltlanıyor

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Fethiye Belediyesi işbirliği ile Ölüdeniz Mahallesi, Ovacık Caddesi’nde devam eden altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın üstyapısını bayrama kadar yetiştirme sözü verdiği, Ovacık Caddesi’nde asfalt kaplama çalışması son noktaya geldi.

Fethiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün kendi asfalt ekibi tarafından yapımına başlanan çalışmalar hızla sürüyor. Yaklaşık 45 bin m²’lik alan tamamen asfaltlanarak bayrama kadar halkın kullanımına sunulacak. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Fethiye’mizin her noktasında halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Özellikle sokağa çıkma yasağından faydalanarak, tüm ekiplerimiz ile sahada çalışıyoruz. Ovacık Caddesi’ni bayrama kadar asfalt kaplamasını yapacağımıza söz verdik. Ekiplerimiz neredeyse bitirme noktasına geldi. Aynı zamanda Çalış Sahil Projesi, Baha Şıkman Caddesi, Karagözler, GES’li Pazaryeri Projesi veBahriye Üçok Parkı’nda tam kapanmaya rağmen ekiplerimiz sahada çalışıyor. Fethiye halkına verdiğimiz sözleri tutmaya devam ediyoruz” dedi.

Okudunuz mu?

Fethiyespor Transfer Atağına Geçti

Yeni sezona iddialı bir şekilde, transfer çalışmalarını sürdüren Fethiyespor, Edirnesporun sağ bek oyuncusu Mehmet Mustafa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir