Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam egestas semper. Aenean ultricies mi vitae est. Mauris placerat eleifend leo.

Seydikemer Belediyesi Hız Kesmeden Devam Ediyor

Seydikemer Belediyesi 2014 yılından bugüne kadar yapmaya başladığı asfalt ve parke yol yapım çalışmalarına hız kesmeden devam ederken bir yandan da stabilize yol yapım çalışmaları devam ediyor.

Vatandaşların istek ve talepleri doğrultusunda aciliyet sırasına göre hizmet ettiklerini ifade eden Seydikemer Belediye Başkanı Ya

Sahilden akdağın eteklerine kadar yol çalışmaları hız kesmeden devam ederken, Seydikemer Belediyesi Fen işleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçe genelinde devam eden yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Yayla’da Seki, Boğalar,Çobanisa, Dont, Göben, Kınık, Eldirek ve Patlangıç mahallelerinde parke çalışması ve stabilize yol yapan ekipler sahilde ise ; Döğer, Kadıköy, Kumluova, Karadere, Menekşe, Gölbent, Eşen, Arsa, Kayadibi, Yaka ve Dere mahallelerinde parke yol yapım çalışmalarına hız kesmeden devam ederken bir yandan da stabilize yol yapım çalışmaları devam ediyor.

Seydikemer Belediyesi Fen işleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ayrıca mahallelerde bulunan Çocuk oyun guruplarının bakım ve onarımını yaparken bir yandan da oyun gurubu olmayan mahallelere yeni oyun gurupları kurmaya devam ediyor.

Mahallelerindeki çalışmaları değerlendiren Mahalle sakinleri  ”Fen İşleri Müdürlüğümüze Belediye Başkanımıza hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Sıkıntıları gidereceğiz. Parke çalışmaları devam ediyor. Mahallelerimizde tüm yolları bir bir yapıyorlar. Hava şartlarından dolayı ara verdikleri  günler oluyor. İnşallah Seydikemer Belediyemiz tüm yollarımızı yapacak ve ihtiyaçlarımızı da karşılayacaktır. Bizim belediyemiz gerekeni yapmaya devam ediyor, mahallemizde  yapılacak işler konusunda yardımcı oluyor. Belediye Başkanımız Yakup Otgöz başta olmak üzere tüm personele ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dediler.

Vatandaşlarımız Hizmetlerin En İyisini Hak Ediyor

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz çalışmalarla ilgili olarak kısa bir açıklama yaparak: Bu hafta  Ankara’da Seydikemer’imizin sorunlarının çözümü için yine yoğun bir bürokrasi trafiği yaşadık. Vatandaşlarımız hizmetlerin en iyisini hak ediyor. Sorunların aşılması ve hizmetlerin hızlı bir şekilde olması için çalışıyoruz. Bizlerde hizmet yolunda yılmadan, yorulmadan çalışmaya,hizmet etmeye çalışıyoruz. Şimdi ki sürecimiz artık attığımız adımların olumlu neticelerini almaktır. Bizler hizmet aşkıyla yaşıyoruz, engeller bizi yıldırmayacak hepsinin üstesinden geleceğiz.  Bize bu süreçte destek veren  mücadelemizde bizleri yalnız bırakmayan Seydikemer’li vatandaşlarımıza, Milletvekillerimize ve Ak Parti Seydikemer ilçe Başkanımız Ecz. Salih Gümüş’e teşekkür ederim, dedi.

 

Okudunuz mu?

Başkanlardan İş Yeri Sahibine “Geçmiş Olsun” Ziyareti

Adalet ve Kalkınma Partisi Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir