Seydikemer Belediyesi, Tam Kapanmayı Fırsata Çevirdi

 

Seydikemer Belediyesi, Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan tam kapanma sürecini fırsata çevirerek çalışmalarına hız kattı. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Girmeler Mahallesi’nde stabilize yol çalışması başlattı.

Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçede stabilize yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 17 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında çalışmalarına hız katan ekipler, Girmeler Mahallesi’nde stabilize yol çalışmalarına başladı.

YOLLAR GÜVENLİ HALE GELİYOR

Girmeler Mahallesi’nde stabilize yol çalışması yapacak ekipler, vatandaşların ulaşım sıkıntısı yaşadığı yolları daha güvenli hale getirecek. Kış aylarında vatandaşları çamurdan yaz aylarında ise tozdan kurtarmak için çalışmalarını yürüten ekipler, Seydikemer’in tüm mahallelerinde çalışmalarına devam edecekler.

PANDEMİ DÖNEMİNDE SAHADAYIZ

Pandemi dönemi boyunca vatandaşlardan gelen talepleri değerlendirdiklerini belirten Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, ilçede yol bakım ve onarım çalışmalarının devam edeceğini ifade ettiler. Seydikemer Belediyesi olarak pandemi döneminde de sahada olduklarını kaydeden ekipler; “Fen İşleri Müdürlüğü olarak tam kapanma sürecini fırsata çevirdik ve çalışmalarımıza hız kattık. Vatandaşlarımız evlerinde rahat olsun, bizler belediye ekipleri olarak her an sahada görevimizin başındayız. Bugün Girmeler Mahallesi’nde vatandaşlarımızın daha konforlu yollarda ulaşım sağlaması için stabilize yol çalışması yapıyoruz. Çalışmalarımız diğer mahallelerde de devam edecek” diye konuştular.

Okudunuz mu?

Fethiye Tahini’nde markalaşma adımları üreticileri sevindirdi

    Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (FTSO) girişimleriyle Fethiye Tahini’nin, Türk Patent ve Marka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir