Seydikemer Yaz Sezonu Ve Normalleşme Sürecine Hazır

Seydikemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Park ve Bahçe Birimi ekipleri,yaz sezonu öncesinde ilçenin dört bir köşesinde temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Seydikemer’in farklı noktalarında temizlik,   bakım ve sulama çalışmalarını yürüten Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü Park ve Bahçe Birimi ekipleri, Eşen Çayı kenarında bulunan bisiklet ve yürüyüş yolu, Mesire Alanı ve parklar gibi vatandaşlarımızın daha rahat ve sağlıklı şekilde vakit geçirebilecekleri tüm alanlarda hummalı bir çalışma yürütüyor.

Seydikemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Park ve Bahçe Birimi ekipleri, ‘kademeli normalleşme’ sürecinde ilçedeki çalışmalarına gece gündüz devam ediyor. Yaz aylarının da gelmesiyle birlikte ekipler, Eşen Çayı etrafında bulunan bisiklet ve yürüyüş yolu, Mesire Alanı, parklar ve benzeri tüm alanlarda bakım, sulama ve temizlik çalışmalarını yürütüyor.

Havaların da ısınmasıyla ilçenin her noktasında hummalı bir çalışma yürüten Seydikemer Belediyesi ekipleri, ilçeyi yaz sezonuna hazırlıyor.

Okudunuz mu?

Başkanlardan İş Yeri Sahibine “Geçmiş Olsun” Ziyareti

Adalet ve Kalkınma Partisi Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir