Seydikemer’de Yollar Bakım ve Onarımdan Geçiyor

Seydikemer Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekipler yol bakım ve onarım çalışmalarını Arsa mahallesinde sürdürüyor
Arsa mahallesinde devam eden çalışmalar kapsamında yol onarım ve bakım çalışmalarının yanı sıra şarampoller temizleniyor. Kırık olan büzler ise yenileniyor.
Yol ekibine yardımcı olan Arsa mahalle muhtarı Cüneyt Uçar, “Şarampoller yapılıyor. Greyder ile işlenen şarampollerin içindeki pislikler ise kamyon ile taşınıyor.
Öte yandan sağlık evimizin yapımının yanı sıra parke taşı döşenmesini de belediyemiz yaptı. Çok teşekkür ediyoruz belediye başkanımız Yakup Otgöz’e, Hasan müdürümüze, başkan yardımcımız Ramazan Kaynak’a . Yol geçişlerinde büz kullanıyoruz. iki yol birleşiminde ki kırık olan büzleri komple yeniledik” dedi.
Aza Bekir Sinanoğlu, “Belediyemizin gönderdiği tüm çalışmalardan Allah razı olsun. Bizlerde arkadaşlara yardımcı oluyoruz. Belediye başkanımız Yakup Otgöz ve bütün personeline teşekkür ederiz. Kendilerinden memnunuz” dedi.
Sadık Kadir Akkaya, “çok sağ olsunlar, Allah razı olsunlar. Böyle bir şarampol görmedi bu yol şimdiye kadar. yapıyor, belediyemiz çalışıyor. Hizmet var yani” dedi

Okudunuz mu?

Başkanlardan İş Yeri Sahibine “Geçmiş Olsun” Ziyareti

Adalet ve Kalkınma Partisi Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir