Sezer, Kariyerinin 6. Profesyonel Maçına Hazırlanıyor

Fethiye’nin ilk profesyonel boksörü Sezer Olpak 5 Haziran  tarihinde profesyonel kariyerinde geçiş niteliği taşıyan müsabaka için çalışmalarını sürdürüyor. Sıkı bir kamp dönemi geçiren sporcu antrenörü John Hockton ve Hakan Çınaroğlu eşliğinde fizik kondisyon ve teknik antrenmanlarla bu maç için Fethiye’de kampa girdi.

Menajeri İlker Furat ile 2021 hedefleri doğrultusunda iki maç yapmayı planladıklarını ifade eden sporcu, Haziran ve Ekim aylarının çok önemli olduğunu vurguladı ve şunları ekledi ‘ Ekip olarak aile gibi bir hava yakaladık organizatörümüz Almanya’da çok başarılı işler yapan Black Wolves Fight Club sahibi Fatih Altunkaya her konuda bizi destekliyor. Ayrıca GBA ( German Boxing Association  e.V. ) çalıştığımız için çok mutluyuz. Bana  desteğini esirgemeyen her zaman maddi manevi yanımda olan tüm sponsorlarıma ve destekçilerime çok teşekkür ediyorum” dedi.

Okudunuz mu?

Kaymakam Fırat’tan Ölüdeniz Karakoluna Ziyaret

Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 182’nci yıl dönümü dolayısıyla Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat,Ölüdeniz Jandarma Karakolu’nu ziyaret etti. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir