Tekerlekli Sandalyeler İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırılıyor

Cami Mahallesi Muhtarı Gürol Kavak ve Karaçulha Mahallesi Muhtarı Mustafa Gizli, hayırseverlerden temin ettikleri tekerlekli sandalyeyi, felç hastası olan ve yerinden kalkamayan 76 yaşındaki Tarık Solak’a teslim ederek, umut oldular.

Cami Mahallesi Muhtarı Gürol Kavak’ın başlatmış olduğu “hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında bağ kurma” projesi kapsamında tekerlekli sandalyeler ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılıyor. Fethiye’nin genç ve çalışkan muhtarlarından Cami Mahallesi Muhtarı Gürol Kavak; geçtiğimiz günlerde hayırseverlerden temin ettiği tekerlekli sandalyeleri, ihtiyaç sahibi ailelere dağıtımını başlatmıştı. Muhtar Kavak, kendi mahallesinin yanı sıra çevre mahallelerdeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara da tekerlekli sandalye tedarikinde bulunuyor.  Cami Mahallesi Muhtarı Gürol Kavak, beraberinde Karaçulha Mahallesi Muhtarı Mustafa Gizli ile birlikte Karaçulha Mahallesinde yaşayan 76 yaşındaki yürüme engelli Tarık Solak isimli  vatandaşı da sevindirdi.

Amaçlarının ihtiyaç sahibi bireyler ile hayırsever vatandaşlar arasında köprü kurmak olduğunu ifade eden Cami Mahallesi Muhtarı Gürol Kavak, “Hayır sever vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Alım gücü olmayan ve tekerlekli sandalye ihtiyacı olan halkımız bana ulaşsın ve bizde onlara yardımcı olmaya çalışalım” dedi.

Okudunuz mu?

Fethiyespor Transfer Atağına Geçti

Yeni sezona iddialı bir şekilde, transfer çalışmalarını sürdüren Fethiyespor, Edirnesporun sağ bek oyuncusu Mehmet Mustafa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir