Fethiye Tv

resim yükleresim yükle

Ünlü Sanatçıdan Faralya Mahallesine 2 Adet Su Tankeri Sözü

Ünlü Sanatçıdan Faralya Mahallesine 2 Adet Su Tankeri Sözü
2 views
23 Ağustos 2021 - 10:43

Sanatçı ve AHBAP Derneği’nin kurucusu Haluk Levent, Fethiye’li resim öğretmeni Burcu Cunneen’in Faralya Mahallesi için iki adet su tankeri isteğini geri çevirmeyerek, Faralya Mahallesi Muhtarlığına olası yangın ihtimaline karşı iki adet su tankeri bağışında bulundu.

Fethiye’li resim öğretmeni Burcu Cunneen, telefondan görüntülü iletişim yolu ile ünlü sanatçı, ve AHBAP Derneği kurucusu Haluk Levent’e ulaştı. Burcu öğretmen, ünlü sanatçıya yaşadığı Faralya Mahallesinde mahalle halkının olası orman yangını ihtimaline karşı aldığı tedbirlerden bahsederek, iki adet su tankerine ihtiyaçlarının olduğunu aktardı. Ünlü sanatçı Haluk Levent’te Faralya mahallesi halkının duyarlılığı karşısında etkilendiğini ve en kısa sürede Faralya Mahallesi Muhtarlığına iki adet su tankerinin ulaştırılacağının sözünü verdi.

Muhtar Karaburun’dan Teşekkür

Faralya Mahallesinde ikamet eden resim öğretmeni Burcu Cunneen’i anlamlı davranışından dolayı tebrik eden Faralya Mahallesi Muhtarı Hasan Karaburun, “Burcu öğretmenimizin de videoda ifade ettiği gibi mahalle halkı olarak olası yangın ihtimaline karşı duyarlı bir şekilde hazır kıtada bulunduk. Bu süreçte çok güzel örgütlendik. Mahallemiz coğrafi anlamda dağınık bir mahalle ve çevresi de çam ormanları ile çevrili olduğundan dolayı tedbiri kesinlikle bırakmadık ve gece, gündüz teyakkuzda bulunduk.  İki tane su tankerine ihtiyacımız vardı. Burcu Cunneen öğretmeniz ünlü hayırsever sanatçı ve AHBAP Derneği’nin kurucusu Haluk Levent beye ulaşmış ve iki adet tanker ihtiyacının olduğunu aktarmış. Haluk bey de sağ olsun, bu isteği geri çevirmemiş. Başta sanatçımız Haluk Levent beye ve mahallemiz sakinlerinden Burcu Cunneen öğretmenimize bu anlamlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
KÖŞE YAZARLARI
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. fethiyetv